Приблизно 10 європейських країн висловили готовність направити свої війська до України.

Європейські чиновники обговорюють можливість направлення військових з Великої Британії та Франції до України в рамках мирної угоди.

Приблизно десять держав висловили бажання приєднатися до цієї ініціативи, повідомляє видання Bloomberg.

У найближчі дні військові офіцери з Європи планують зустріч з американськими колегами для обговорення "надійних заходів безпеки та підготовки до можливого розгортання сил безпеки в випадку завершення бойових дій".

ОЗНАЙОМТЕСЬ ТАКОЖ: Рубіо стане керівником НАТО у формуванні гарантій безпеки для України.

У переговорах візьмуть участь верховний командувач НАТО в Європі, а також міністри оборони країн-учасниць альянсу, повідомили інформовані джерела.

"На першому етапі нової ініціативи буде надано підтримку українським військовим через навчання та постачання додаткових ресурсів", - повідомляє Bloomberg.

Ці сили будуть підкріплені багатонаціональним контингентом, до складу якого, в основному, увійдуть європейські військові. Зокрема, Великобританія та Франція готові відправити сотні своїх військовослужбовців. Вони будуть розташовані в Україні, подалі від зони бойових дій.

#Франція #Європа #НАТО #Лінія фронту #Бойові дії #Солдате! #Сполучене Королівство #Верховний Головнокомандувач

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Відома українська акторка висловила свої переживання щодо життя в Польщі, зазначивши, що деякі аспекти їй не до вподоби.
Роналду став першим футболістом, якому вдалося досягти статусу мільярдера - розкрито вражаючі фінансові досягнення Кріштіану.
Парламент прийняв законопроєкт, що передбачає державну допомогу для сільськогосподарських виробників.
Теги