"Шахтар" уклав нову угоду з одним із своїх ключових молодих гравців.

Гравець поки що не виступав за першу команду.

"Шахтар", який нещодавно уклав угоду з гравцем київського "Динамо", також вирішив продовжити контракт із форвардом Мохамаду Канте.

Сторони продовжили співпрацю на 5 років. Угода з 19-річним гамбійцем розрахована до 30 червня 2031 року.

Канте приєднався до Академії "Шахтаря" у 2024 році. У сезоні 2025/26 він виступав за Шахтар" U-19, у складі якої завоював золоті медалі та став найкращим бомбардиром Національної ліги U-19, забивши 28 голів у 28 матчах, що є абсолютним рекордом юнацького чемпіонату України.

Футболіст поки що не дебютував за першу команду донеччан, проте вже встиг побувати на зборах.

Нагадуємо, що в минулому сезоні "Шахтар" здобув титул чемпіона України та досяг стадії півфіналу Ліги конференцій.

Раніше повідомлялося, що "Шахтар" представив два комплекти форми на новий сезон.

#Чемпіонат України з футболу #ФК «Динамо» (Київ) #Збірна Англії з футболу серед юнаків до 19 років #ФК «Шахтар» (Донецьк)

Читайте також