Хризантеми в саду: коли, де і яким чином їх правильно висаджувати, щоб вони зацвіли.

Основні аспекти успішної посадки включають підбір ґрунту, оптимальне розташування та глибину ями для посадки.

Конкретний сорт вимагає різних особливостей посадки та догляду, тому це слід ретельно вивчити та дотримуватися. Про це .

Ключовим чинником хорошої хризантеми у майбутньому визначається місце її посадки. Ця культура світлолюбна і любить тепло. А застій у кореневій системі може навіть призвести до загибелі рослини. Ділянка повинна бути піднятою, захищеною від вітрів, а також добре освітлюваною. Тобто попадання сонця на ділянку має бути не менше ніж 5 годин на добу.

Будь-який ґрунт для цієї рослини не підходить. Ідеальним варіантом для неї буде суглинистий або піщаний грунт. Найкраще їх підживить внесення органічних добрив. Однак замість свіжого гною слід брати перегній, хризантема легше сприймає дані добрива. Але добрив потрібно вносити в міру, адже їх надмірна кількість може призвести до зростання листя, а не до квітів.

Висаджувати розсаду рекомендується в похмурі або навіть дощові дні. Для кущів не обов’язково викопувати окремі ямки — можна використати траншеї. Щоб прискорити процес укорінення після посадки, варто поливати рослини стимулюючими розчинами. Не забувайте регулярно поливати та прополювати рослини. Коли вони стануть достатньо великими, їх можна пересадити на більш простору ділянку.

Нагадуємо про важливі моменти: з чим не слід поєднувати золу та її вплив на ґрунт, а також рекомендації від досвідчених садівників.

Раніше ми ділилися інформацією про те, як корисно застосовувати яєчні шкаралупи для вирощування картоплі, дерев, томатів, баклажанів та перцю на вашій ділянці.

#Пісок #Розсада #Квітка #Завод #Ґрунт #Хумус. #Вітер #Дерево. #Культивувати #Чагарник #Добрива #Корінь #Овочевий перець #Розчин (хімія) #Органічні добрива #Попіл #Гній. #Баклажани #Помідор. #Картопля

Читайте також