У соцмережах повідомляють, що російський Єльць знову піддається ударам з боку дронів.

Згідно з інформацією з соціальних мереж, в російському місті Єлець, що в Липецькій області, дрони знову здійснюють напади на підприємство "Енергія".

Источник: ASTRA, SHOT

Деталі: У російських пабліках пишуть, що нібито ЗСУ другу ніч поспіль намагаються масово атакувати безпілотниками місто Єлець у Липецькій області.

Кілька безпілотників, за повідомленнями, вже були знищені над промисловою територією міста.

Мешканці регіону повідомляють про потужні вибухи в повітрі над містом та звучання тривожної сирени.

Також жителі Єльця повідомляють, що знову атакований завод "Енергія" - виробник акумуляторів та батарей і постачальник МО РФ.

Що сталося раніше: Згідно з інформацією, у російському місті Єльц в ніч на 23 травня безпілотники здійснили напад на завод з виробництва акумуляторів, що призвело до виникнення кількох пожеж.

#Росія #Збройні сили України #Безпілотний літальний апарат #Міністерство оборони (Росія) #Пожежа #Енергія #Акумуляторна батарея #Дрон #Липецька область #Єлець

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У парламентській тимчасовій слідчій комісії, що займається питаннями корупції в правоохоронних структурах, різко засудили недостатню ефективність діяльності НАБУ і САП, порівнявши це з китайсько-російською моделлю.
Як продовжити життя квітів у вазі: використання цукру та оцту - корисні рекомендації.
Наймолодший на планеті новонароджений хлопчик встановив новий рекорд у Книзі рекордів Гіннеса - Здоров'я 24.
Теги