
В ніч з 12 на 13 березня війська РФ провели масштабний обстріл Херсона, про що повідомив Роман Мрочко, голова міської військової адміністрації.
"Херсон зазнає інтенсивних атак з боку противника!" - зазначено у повідомленні МВА. Місцева адміністрація звертається до мешканців з проханням не ігнорувати сигнали повітряної тривоги.
Раніше Мрочко повідомляв, що 12 березня в Дніпровському районі Херсона російські війська завдали удару безпілотником по 61-річному чоловікові, який знаходився на своєму балконі.
За даними місцевої влади, потерпілий має перелом, контузію, мінно-вибухову та закриту черепно-мозкову травми. Його госпіталізували, стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Читайте також: "Путін є ініціатором цієї війни, він прагне здобути перемогу": як в окупованих регіонах сприймають заклики до мирних переговорів.
Російські збройні сили постійно здійснюють атаки на українські території, використовуючи різноманітні види озброєння, такі як ударні безпілотники, ракети, крилаті авіаційні бомби та реактивні системи залпового вогню. Особливо активно армія РФ обстрілює деокуповані райони Херсонщини, використовуючи дрони для скидання боєприпасів на мирних жителів.
Влада Росії заперечує, що її збройні сили під час масштабних бойових дій цілеспрямовано атакують цивільну інфраструктуру українських міст і сіл, призводячи до загибелі мирних жителів та знищення лікарень, навчальних закладів, дитячих садків, а також об'єктів енергетики та водопостачання.
Уряд України та міжнародні установи вважають ці атаки воєнними злочинами, скоєними Російською Федерацією, підкреслюючи їх цілеспрямовану природу.
#Росія #Боєприпаси #Безпілотний літальний апарат #Володимир Путін #Херсонська область #Ракета. #Імператорська російська армія #Воєнний злочин #Військова окупація #Озброєння #Реактивна система залпового вогню #Херсон #Дитячий садок #Військова галузь #Дніпровський район, Київ