За інформацією директора ВООЗ, минулої п'ятниці в Дніпрі стався обстріл, в результаті якого було зруйновано склад. Інформації про постраждалих поки що немає.
У той же день на місці подій перебували представник ВООЗ і водії, які сприяли евакуації запасів. Команді вдалося вивезти 130 з близько 300 піддонів і залишити територію ще до того, як стався удар.
На складі знаходилися гуманітарні медичні засоби, призначені для медичних закладів на передовій, які в основному складалися з екстрених медичних наборів від ВООЗ.
Тедрос Гебреїсус підкреслив, що атаки на медичні установи повинні зупинитися, інакше люди ризикують залишитися без необхідної медичної допомоги.
"Навіть у війнах існують певні правила. Одне з них полягає в тому, що необхідно оберігати здоров'я," - зазначив він.
#Росія #Всесвітня організація охорони здоров'я #Товари #Дніпро #Ліки