Росія зобов'язалася не залучати громадян Кенії до військових дій проти України.

Читайте також: Кремль змінив стратегію щодо залучення африканців до війни, впровадивши "чорні списки".

"Я хочу підкреслити, що ми домовились про те, що вербування кенійців через Міністерство оборони більше не проводитиметься," - заявив Мудаваді.

За його словами, громадяни Кенії також більше "не матимуть права на призов та участь у спеціальних операціях".

Своєю чергою Лавров зазначив, що кенійці, які вже воюють на боці Росії, служать "на добровільних засадах" відповідно до російського законодавства. Він додав, що укладені контракти передбачають можливість їх дострокового розірвання.

Інші африканські держави також висловлювали занепокоєння з приводу участі своїх громадян у війні. Наприклад, Південна Африка підтвердила загибель двох своїх співвітчизників у бойових діях, тоді як влада Ботсвани намагається з'ясувати долю трьох осіб, яких мобілізували до російських збройних сил.

У низці випадків, за даними урядів, людей вводили в оману, пропонуючи роботу в Росії на цивільних посадах.

#Росія #Африка #Міністерство оборони (Україна) #Кремль (фортифікаційна споруда) #Законодавство #Південна Африка #Кенія #Правда

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Харківській області працівники комунальних служб ліквідовують наслідки нічного артилерійського обстрілу Ізюма.
Новий спортивний тренд? Беленюк поділився своїми думками щодо можливого поєдинку Усика з Верхувеном.
У Львові правоохоронці затримали водія автомобіля Range Rover, який під час спроби втечі наїхав на поліцейського. | Головні новини України
Теги