Рівень підтримки Путіна досяг найнижчої позначки з моменту початку вторгнення в Україну.

В Росії, на тлі економічного спаду та обмежень в доступі до інтернету, рейтинг схвалення президента Володимира Путіна, за даними державних опитувань, досяг найнижчого рівня з моменту початку військових дій в Україні у лютому 2022 року. Інформація, оприлюднена Російським центром вивчення громадської думки, свідчить про те, що підтримка російського лідера знижується вже сьомий тиждень поспіль і наразі становить 65,6%, що все ще є значним показником за мірками західних країн. У березні цей показник становив 73,3%. Довіра до Путіна за аналогічний період зменшилася з понад 77% до 71%.

Противники путіна висловили сумнів щодо щирості громадян, коли ті взаємодіють з соціологами в умовах поширеної державної цензури.

Нагадаємо, що рейтинг президента Путіна зріс з 64,3% до близько 80% після початку військової агресії проти України і протягом більшої частини конфлікту тримався на рівні понад 75%, повідомляє Sky News.

Варто зазначити, що на даний момент в Кремлі розглядають ймовірність участі Путіна у саміті G20, запланованому на грудень 2026 року в США.

"Президент Путін може відвідати Маямі як учасник G20, або ж його поїздка може бути скасована, або ж Росію може представляти інша особа," - повідомив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

За його словами, росія буде представлена на заході, незалежно від того, чи відвідає путін, чи ні.

Це сталося за день після того, як президент США Дональд Трамп висловив думку журналістам, що візит російського лідера на саміт світових лідерів міг би бути "корисним".

"Чесно кажучи, я не впевнений, що він з'явиться. У мене є певні сумніви з цього приводу," -- висловився Дональд Трамп.

Він також висловив свою незгоду з рішенням про виключення Росії з G8, що було ухвалено після анексії Криму в 2014 році.

"Я вже давно висловлював думку, що коли G8 перетворився на G7 і Росію виключили, це було рішення, яке було прийняте ще до мого обрання... Я тоді зазначив, що це нерозумно, і тепер можу стверджувати, що мав рацію," - заявив президент США.

У той час як бюджет країни стикається із серйозним дефіцитом, путін проводить закриті переговори з представниками бізнесу, закликаючи їх інвестувати чималі суми на потреби військових. Крім того, він розглядає можливість введення додаткового "податку на надприбутки" для великих корпорацій.

#Росія #Інтернет #Дональд Трамп #Україна #Кремль (фортифікаційна споруда) #Дмитро Пєсков #Підприємництво #Анексія Криму Російською Федерацією #Велика двадцятка #Маямі #Цензура #Чому #Дефіцитне фінансування #Президент (державна посада) #«Велика вісімка»

Читайте також