Згідно з інформацією Міністерства освіти і науки, більше 2,5 тисяч педагогів вже освоїли курс "Захист України".

Про це під час підсумкового брифінгу Міністерства освіти та науки розповіла заступниця міністра Надія Кузьмичова, передає кореспондент Укрінформу.

На даний момент у нас є 2694 викладачі, які або завершили навчання, або тільки почали його в рамках програми з предмету "Захист України", - повідомила Кузьмичова.

Також вона згадала про кардинальне оновлення цього предмета.

"Нова версія програми включає шість модулів, з яких чотири присвячені сучасним технологічним практикам. Вони спрямовані на підготовку до ефективного самостійного виходу з кризових ситуацій та на формування усвідомлення, як забезпечити безпеку себе, своїх близьких і країни," - зазначила заступниця міністра.

Вона зазначила, що для навчання з предмету "Захист України" було організовано 920 спеціалізованих хабів, для технічного оснащення яких виділено субвенцію в розмірі 1,6 мільярда гривень.

Як повідомляв Укрінформ, за інформацією Міністерства освіти та науки, програма "Захист України" спрямована як на формування патріотичної свідомості та системи цінностей, так і на розвиток практичних навичок для збереження життя. Її особливість -- єдиний зміст для всіх учнів і учениць, незалежно від статі, що забезпечує рівні можливості в набутті важливих навичок.

#Укрінформ #Корреспондент #Українська гривня

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Консультант керівника Центристської партії Фінляндії подав у відставку на фоні гучного скандалу, пов'язаного з порнографічним відео.
Задовго до того, як став "героєм СВО", він очолював обстріли Маріуполя: що можна про це дізнатися?
У Ставрополі стався вибух, внаслідок якого постраждав заступник губернатора, що відповідав за авіаційні удари по Маріуполю.
Теги