ПриватБанк не повертає клієнтам картки, які були захоплені банкоматами та терміналами: що робити далі.

Картки, які були втрачені або залишені в банкоматах ПриватБанку, не повертаються їхнім власникам. У ситуації, коли це трапилося, необхідно звернутися до свого банку для отримання нової картки.

Про це фахівці ПриватБанку розповіли на порталі "Мінфін". Вони зазначили: такі ж правила дійсні й для карток, вилучених чи залишених у терміналах.

Варто зазначити, що банкомат і термінал не повернуть картку, навіть якщо вона була видана іншим фінансовим установою. Щоб вирішити цю ситуацію, необхідно звернутися до банку, який випустив картку, для її відновлення.

"Карти, які були вилучені або залишені в банкоматах чи терміналах, не підлягають поверненню. Якщо ви хочете відновити картку, вам слід звернутися до банку, що її видало," - зазначено в повідомленні.

Чи варто виводити кошти з банківських установ?

Фінансовий аналітик Олексій Козирев у своєму попередньому коментарі підкреслив, що українські банки, які демонструють стійкість, змогли зібрати значні фінансові резерви, незважаючи на тривалість війни. Це означає, що у них є достатньо ресурсів для виконання зобов'язань за депозитами. Тож, якщо ви вирішите вкласти кошти в банк, вони будуть у безпеці, і не "зникнуть". Як зазначив сам аналітик:

Аналітик також зазначив, що станом на 21 серпня банки володіють 361,22 млрд грн у депозитних сертифікатах Національного банку overnight. Крім того, в обігу залишаються 156,24 млрд грн у тримісячних депозитних сертифікатах, які були розміщені на тендерах.

"Отже, ОВДП і депозитні сертифікати вже перекривають кошти фізичних осіб, які на рахунках банків. Підкреслюю, це всі кошти фізосіб - і строкові, і на поточних рахунках... Запас у банківській системі коштів на те, щоби віддати депозити, - він є. Тому забирати гроші з банків через страх, що їх можуть не повернути, не потрібно", - розповів аналітик.

Як стало відомо з інформації OBOZ.UA, банк "Портал" зупинив свою банківську діяльність. Це стало наслідком рішення єдиного акціонера та схвалення Плану зупинки діяльності. Однак юридична особа банку продовжує існувати.

#Банк #ПриватБанк #Банкомат #Термінал #Міністерство фінансів (Україна) #Платіжна картка #Юридична особа #Фізична особа

Читайте також