У минулому році компанія Unilever інвестувала 1 000 000 євро в ініціативу "Допомога зараз". Це призвело до проведення 917 медичних процедур для 832 осіб, які постраждали від наслідків війни.
Програма "Допомога зараз" реалізується завдяки співпраці U+System та благодійної організації "БФ "КОЛО". Основними напрямками цієї ініціативи є реконструктивна хірургія, протезування, нейростимуляція, слухопротезування, імплантація титанових конструкцій, а також комплексна фізична та психологічна реабілітація.
"Як благодійна організація, ми прагнемо задовольнити потреби, які наразі не покриваються державним фінансуванням, або стикаються з його нестачею та складностями у процесі отримання. Це стосується, зокрема, біонічних та спортивних протезів, а також ендопротезування. Наша мета – підтримувати лікарів у впровадженні сучасних технологій у їх практику, які дійсно здатні рятувати життя," – зазначає Олена Кривенко, голова правління Благодійного Фонду "КОЛО".
Численні пацієнти, які постраждали від військових конфліктів, потребують медичних послуг у різних сферах. Тому ключовим завданням програми є забезпечення всебічної допомоги, що дозволяє людині досягти максимально можливого відновлення фізичних функцій.
"Ми переконані, що травми не повинні перешкоджати веденню активного життя. Важливим аспектом нашої програми реабілітації є залучення пацієнтів до процесу відновлення. Завдяки підтримці компанії Unilever нам вдалося допомогти багатьом людям повернутися до нормального життя," – зазначила Олександра Мостепан, генеральний директор U+System.
Зараз інноваційні технологічні рішення в галузі медицини відіграють ключову роль у відновленні пацієнтів, які отримали травми під час війни. Наприклад, саме біонічні протези дають можливість повернути функціональність рук. У рамах програми за рік 11 пацієнтів отримали 12 біонічних протезів рук.
"Протез -- доволі дорогоцінна річ, я не міг дозволити сам купити його, але завдяки допомозі небайдужих, я зміг отримати такий собі помічник. Це мені стало дуже допомагати, я сам зараз навіть готую їсти, ходжу на рибалку" -- поділився протезований пацієнт Володимир.
За кошти гранту від компанії Unilever у межах програми було також придбане медичне обладнання, зокрема 2 вертикалізатори для облаштування відділень реабілітації двох лікарень Київщини. Десять медичних закладів по Україні отримали апарати та розхідні матеріали для вакуумної терапії ран.
#Лікар #Лікарня #Медицина #Пацієнт #Терапія #Протезування #"Юнілевер #Фізична медицина та реабілітація #Титан #Психологія #Хірургія #Київщина #Рана. #Генеральний директор