Полтаву обстрілюють російські дрони - прогримів вибух.

У Полтаві, під час сигналу повітряної тривоги, стався вибух.

Місто зазнало атаки безпілотників, про це 3 липня повідомив голова обласної військової адміністрації Володимир Когут.

"У Полтавській громаді було чутно звуки вибуху. Інформацію уточнюємо. Не нехтуйте безпекою, до відбою повітряної тривоги перебувайте в укриттях" - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог скинув вибухівку з дрона на літнього чоловіка.

У Повітряних силах повідомили про переміщення безпілотників, які наближаються до міста з північного та західного напрямків.

#Безпілотний літальний апарат #Військово-повітряні сили #Полтава #Дрон

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Голопристанській громаді на тимчасово окупованій території Херсонщини не отримала медичної допомоги дитина, яка, на жаль, померла - МВА.
"Затемнення" в NASA: космічне агентство транслювало в прямому ефірі суперечливу карту України.
Дружина Алека Болдвіна, що вчинив трагедію зі смертю українки, поділилася несподіваною інформацією про свій діагноз: його охарактеризовують як "хворобу геніїв".
Теги