Неподалік від Мозиря, що в Білорусі, було збито російський безпілотник, повідомляє Гаюн.

В ніч з 27 на 28 січня в Мозирському районі Білорусі сили ППО знищили російський ударний дрон моделі Shahed.

Дрон увійшов у повітряний простір Білорусі під час масштабної атаки Росії на Україну. За даними, російський Shahed був ліквідований силами ППО Білорусі о 00:55. Про це повідомив "Беларускі Гаюн".

Недалеко від Мозиря місцеві мешканці стали свідками вибуху. За інформацією моніторингової групи, всього через три хвилини після вибуху безпілотник перестав бути видимим.

ОЗНАЙОМТЕСЬ І З ЦИМ: Російські безпілотники знову здійснювали польоти над територією Білорусі.

Нещодавно, приблизно опівночі, джерело "Гаюн" повідомило про наближення Shahed до Мозиря, але білоруська військова авіація залишалася в своїх базах.

#Росія #Україна #Безпілотний літальний апарат #Білорусь #Протиповітряна оборона #Військова авіація #Білоруська мова #Мозирський район #Мазир

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
"Діти-камікадзе: як Росія залучає молодь до терористичних актів в Україні" - BBC News Україна.
Екскомандира "Русича" Яна Петровського засудили до довічного ув'язнення у Фінляндії за скоєння військових злочинів в Україні - BBC News Україна.
Малі підрозділи штурмових сил з Росії намагаються проникнути на територію Сумської області, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Теги