Партизани вивели з ладу релейний щит на залізничній станції поблизу Верхнього Томака, внаслідок чого вантажний рух зупинився.

Агент "АТЕШ" успішно провів диверсію на залізниці в районі Верхнього Токмака.

У результаті знищення важливої релейної шафи тимчасово призупинено рух військових вантажів у напрямках Запорізької та Херсонської областей. Про це повідомив партизанський рух у Telegram.

Згідно з інформацією від "АТЕШ", противник постійно переміщав техніку, боєприпаси, паливо та військовослужбовців через цей сектор. Наразі постачання зазнало затримок, що призводить до серйозних порушень на фронті: окупаційні сили вимушені зменшувати темпи наступальних дій і відкладати підготовку до нових атак.

ОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ЦИМ: Партизани провели розвідку 120-го арсеналу ГРАУ, що розташований у Брянську.

"Кожен акт саботажу від "АТЕШ" наближає день, коли Україна отримає свободу, і робить війну більш реальною для ворога", - підкреслили учасники партизанського руху.

#Боєприпаси #Херсонська область #Лінія фронту #Паливо #Диверсія #Арсенал #Вантаж #Партизани (військо) #Партизанська війна #Брянськ

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Відома українська акторка висловила свої переживання щодо життя в Польщі, зазначивши, що деякі аспекти їй не до вподоби.
Роналду став першим футболістом, якому вдалося досягти статусу мільярдера - розкрито вражаючі фінансові досягнення Кріштіану.
Парламент прийняв законопроєкт, що передбачає державну допомогу для сільськогосподарських виробників.
Теги