Країна, що займає пост голови в G20, не надішле запрошення Путіну на саміт через виданий на нього ордер на арешт.

Південно-Африканська Республіка ухвалила рішення не запрошувати Володимира Путіна на саміт G20, запланований на листопад 2025 року. Це рішення обґрунтоване ордером на арешт, виданим Міжнародним кримінальним судом проти російського президента. Про це повідомив офіційний представник президента ПАР Вінсент Магвенья в інтерв'ю державним медіа Росії.

Відповідаючи на запитання, чи запрошуватиме Південна Африка Путіна на саміт "Великої двадцятки", Магвенья сказав: "Правова ситуація не змінилася із саміту БРІКС у Йоганнесбурзі. Ми ніяк не можемо вплинути на рішення МКС".

1 грудня Південноафриканська Республіка вступила в річне головування в G20. Заплановано, що саміт відбудеться 21-22 листопада 2025 року.

#Росія #Президент (державна посада) #Володимир Путін #Реклама #Південна Африка #Диктатор. #Велика двадцятка #Міжнародний кримінальний суд #Міжнародна космічна станція #БРІК #Йоганнесбург

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Міністерство закордонних справ вимагає вибачень від Fox News за те, що під час трансляції великодньої служби Київ був помилково позначений як російське місто - BBC News Україна.
Незважаючи на "великоднє перемир'я", оголошене Путіним, Україна зафіксувала сотні обстрілів і атак - BBC News Україна.
Унікальне досягнення! Збірна України з хокею вперше в історії здобула неймовірний рекорд на чемпіонаті світу-2025 серед жінок.
Теги