Німеччина здійснює підготовку до потенційної агресії з боку Росії: Бундесвер планує повну модернізацію озброєнь.

Генерал Карстен Броєр, який обіймає посаду генерального інспектора Бундесверу, підписав наказ, що передбачає оснащення німецьких збройних сил сучасними озброєнням та технікою до 2029 року.

Як повідомляє Reuters із посиланням на документ, що опинився у розпорядженні журналістів, ключова увага у ньому приділена необхідності якнайшвидшого посилення оборонного та наступального потенціалу через зростаючу загрозу нападу Росії на територію НАТО.

Згідно з прогнозами Броєра та інших високопосадовців НАТО, до 2029 року Росія може істотно відновити свої військові потужності, що дозволить їй здійснити великий наступ на держави Альянсу.

У документі окреслені ключові напрямки в галузі закупівель та виготовлення озброєнь. Згідно з інформацією, наданою Reuters, НАТО ставить перед Берліном вимогу не менш ніж у чотири рази зміцнити систему протиповітряної оборони, включаючи як далекобійні системи на кшталт Patriot, так і засоби ближнього радіусу дії.

Ще одним важливим завданням вказано підвищення спроможності німецької армії здійснювати високоточні удари по цілях на глибину понад 500 км у тилу противника.

Броєр також дав вказівку значно підвищити запаси боєприпасів та переглянути базові норми накопичення для всіх категорій озброєння.

"Серед інших акцентів, вказаних у документі, є прискорене нарощування можливостей Німеччини в галузі радіоелектронної боротьби та формування надійної системи для 'наступальних та оборонних можливостей' у космічному просторі", -- підкреслив він.

У середині травня генеральний командувач збройних сил Німеччини Альфонс Майс підкреслив, що Росія проводить значну соціальну та промислову мобілізацію, що сприяє швидкому відновленню бойових потужностей її армії.

"До 2029 року російські збройні сили можуть бути готові до значної агресії з використанням традиційної зброї проти країн НАТО. Однак, існує ймовірність, що вони почнуть свої випробування значно раніше," – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що німецькі військові можуть долучитися до складу миротворчих сил в Україні, якщо для цього відкриється можливість у межах міжнародного мандату.

Ми вже повідомляли, що Німеччина почала створення першої постійно розташованої за межами країни бойової танкової бригади з часів Другої світової війни. Її базування відбудеться у Литві.

#Росія #Мобілізація #Задній (військовий) #Боєприпаси #НАТО #Reuters #Німеччина #Наступальні (військові) #Імператорська російська армія #Головнокомандувач #Ворожий комбатант #Берлін #Міністр оборони #Електронна війна #Литва #Озброєння #Друга світова війна #Протиповітряна оборона #Збройні сили Німеччини #Миротворчість Організації Об'єднаних Націй #Імперська німецька армія #Список танкових бригад Червоної армії

Читайте також