
Мобільний формат роботи ТЦК уже діє. Кожен керівник військкомату сам визначає, де розмістити підпорядковані йому підрозділи.
Формування мобільних територіальних центрів комплектації не вимагає облаштування додаткових пересувних пунктів або перенесення їхньої діяльності в автобуси. Таку інформацію озвучив народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Федієнко, який також є членом комітету Верховної Ради з національної безпеки та оборони.
"Ідеться не про те, що завтра всі сядуть в автобуси, бусики і поїдуть куди-небудь. Термін "мобільний" тут, найімовірніше, застосували, оскільки вони сьогодні можуть бути на одній локації, а завтра -- на іншій", -- пояснив депутат.
За його словами, термін мобільності відноситься до підрозділів, які вимагають безпосередньо спілкування з військовозобов'язаними. Решта штатних одиниць ТЦК можуть бути територіально на віддаленні завдяки цифровізаціїцифровізації.
Федієнко впевнений, що мобільний формат роботи ТЦК уже працює, але про це поки що не пишуть у соцмережах. Кожен керівник військкомату з урахуванням загроз ударів по будівлях сам визначає, де розмістити ті чи інші підрозділи.
Про ідею створення мобільних ТЦК в Україні говорив також нардеп Федір Веніславський. У законодавстві України не прописані обов'язкові місця знаходження військкоматів.
Фінальне рішення про створення таких територіальних центрів комплектування повинно бути прийнято вищим військовим керівництвом України, зазначив Веніславський.
Нагадуємо, що в Одесі таксист став на допомогу пасажиру, який намагався уникнути мобілізації. Він раптово вирушив з місця, а його переслідували по вулицях міста, але їм не вдалося його затримати.
Олександр Мацько, колишній працівник Полтавського територіального центру комплектування, переїхав до Німеччини. Наразі він висловлює незадоволення щодо українців, які відмовляються брати участь у бойових діях на фронті.
#Українці #Соціальна мережа #Німеччина #Одеса #Слуга народу (політична партія) #Автобус. #Пасажир #Таксі. #Народний депутат України #Військовий комісаріат