Критично важлива інфраструктура столиці України, Києва, потребує термінового забезпечення аварійного електропостачання, оскільки виникли серйозні проблеми з цим аспектом, зазначив Кучеренко.

У столиці не вдалося реалізувати завдання з аварійного живлення критично важливої інфраструктури. Більшість об'єктів наразі залишаються "незахищеними" від вимкнень електроенергії, зазначає перший заступник голови комітету Верховної Ради України з енергетичних питань та житлово-комунальних послуг.

Гарантування резервного електропостачання для важливих об'єктів інфраструктури столиці України, Києва, фактично зазнало невдачі. Таку інформацію озвучив народний депутат Олексій Кучеренко в ефірі програми "Київський час".

"Практично нічого не було реалізовано щодо завдання аварійного живлення для критично важливої інфраструктури. Це стосується метрополітену, насосів для підкачки теплоносіїв, насосів водоканалів та багатьох інших елементів," – зазначив представник.

Олексій Кучеренко також повідомив, що заплановані на кінець року додаткові 100 МВт когенераційної потужності ще не стали до ладу.

"Дві системи ще не готові до експлуатації: монтаж вже завершений, але вони не функціонують. Сподіваємося, що одна з них запрацює навесні, а інша – влітку", – прокоментував Кучеренко.

Нагадаємо, що 5 лютого міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про наслідки російської атаки 3 лютого, внаслідок якої була серйозно пошкоджена Дарницька ТЕЦ. Ця станція відігравала важливу роль у забезпеченні теплом понад 1 100 багатоквартирних будинків у Дарницькому та Дніпровському районах. Відновлення її роботи вимагатиме не менше двох місяців, і до цього часу відновити теплопостачання в житлових будинках не вдасться.

Також Фокус писав, що фахівці "Укренерго" продовжують ліквідацію наслідків після атак ЗС РФ на об'єкти енергетичної інфраструктури. Через це більшість регіонів перебувають на аварійних графіках відключень. І хоча енергетикам вдалося зменшити обсяг обмежень відключень, однак ситуація залишається "складною".

#Російська мова #Збройні сили Росії #Інфраструктура #Енергетична галузь #Електрична енергія #Національна енергетична компанія «Укренерго» #Верховна Рада #Центральне опалення #Віталій Кличко #Народний депутат України #Дніпровський район, Київ #Київ #Фокус (український журнал) #Мер Києва #Дарницький район #Централізоване теплопостачання #Швидкісний транспорт #Дарницька ТЕЦ #Олексій Кучеренко #Громадські послуги

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Індійські нафтопереробні заводи відмовляються від імпорту російської нафти в зв'язку з новою торговою угодою зі Сполученими Штатами, повідомляє Reuters.
Україна розпочинає експорт озброєнь та налагоджує виробництво безпілотників на території Європи, – заявив Зеленський.
19 збройних конфліктів у Харківській області: які ділянки залишаються гарячими точками на даний момент.
Теги