Генерал Годжес визначив єдиний фактор, який може спонукати Росію припинити війну в Україні.

Росіяни припинять свої дії лише тоді, коли усвідомлять, що здобути перемогу у війні проти України їм не вдасться.

Єдине правильне рішення для суверенної держави - це продовження боротьби за свою безпеку й незалежність, заявив генерал-лейтенант США у відставці, екскомандувач армії США в Європі Бен Годжес у коментарі для "КИЇВ24".

Якщо США та Росія досягнуть угоди щодо України або Європи, домовившись між собою про певні питання, Україна не зобов'язана приймати такі угоди, якщо вони будуть для неї невигідними, підкреслив він.

"Мені здається, що росіяни поважають тільки силу, більше нічого. Задля миру нічого не можна зробити в Україні, що могло б задовольнити росіян. Україна нічого іншого не може зробити, бо є незалежною державою", - підкреслив генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сполучені Штати висунули Росії ідею економічної співпраці, проте за умови завершення бойових дій в Україні.

Він вважає, що в даний час Україна займає більш вигідну позицію на фронті у порівнянні з Росією, і значно ефективніше чинить опір агресорам, незважаючи на посилення російських нападів на цивільні цілі.

"Безумовно, ці страшні напади на мирних жителів продовжаться. Я не можу вважати себе морально уповноваженим закликати українців до боротьби, але вони прекрасно усвідомлюють, що може відбутися," - зазначив колишній командувач.

#Росія #Українці #Україна #Росіяни #Європа #Генерал-лейтенант

Читайте також