ФОТО. Вітання Суркісу. Динамо зазнало трьох підряд поразок у чемпіонаті УПЛ.

У поєдинку чемпіонату України Динамо програло Колосу з рахунком 1:2. Варто зазначити, що 22 листопада святкує свій день народження президент клубу Ігор Суркіс.

Перед матчем футболісти висловлювали бажання порадувати Суркіса, але на полі їхні слова не підтвердилися — команда зазнала поразки в третьому матчі поспіль у УПЛ (ЛНЗ, Шахтар, Колос).

Кияни мають на 7 очок менше, ніж Шахтар, при цьому у команди Арди Турана є один матч у запасі.

Гравці-лідери Динамо, Андрій Ярмоленко і Микола Шапаренко, не взяли участі в грі.

#Чемпіонат України з футболу #ФК "Динамо" Київ #ФК "Шахтар" Донецьк #Андрій Ярмоленко #Микола Шапаренко #Ігор Суркіс

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Київській області закрили 18 нелегальних гральних закладів – повідомляє БЕБ | Головні новини України.
Партнер Трампа, який заявляв Україні, що "Криму більше не існує", тепер займає посаду консультанта в компанії "Лукойл".
Активіст, що займається перевіркою "чесності" суддів, охарактеризував Верховний Суд як "безнадійний", викликавши широкий резонанс у суспільстві | УНН
Теги