Європейський Союз ввів обмежувальні заходи щодо кораблів, що транспортують зріджений природний газ з російського заводу "Ямал".

Ці кораблі управляються компанією з Токіо.

Європейський Союз ввів обмеження на діяльність трьох суден, що сприяли транспортуванню вантажів з російського підприємства "Ямал СПГ". Цей захід має на меті подальше зменшення фінансових надходжень Москви від експорту енергетичних ресурсів.

Згідно з інформацією, наданою виданням Bloomberg, судна North Moon, North Ocean і North Light були включені до 17-го пакету санкцій, введених ЄС. Ці судна належать японській компанії Mitsui OSK Lines Ltd., яка є одним із провідних операторів у сфері транспортування зрідженого природного газу (СПГ).

Неочікувані санкції, накладені на судна однієї з відомих судноплавних компаній, підкреслюють зростаючу активність Європейського Союзу в його прагненні змусити Москву піти на укладення миру з Україною. Нещодавно ЄС заборонив перевалку російського скрапленого природного газу, призначеного для Азії, у своїх портах, що змусило перенести ці операції в порт Мурманська. Хоча таке рішення й збільшило час подорожі до Китаю, воно дозволило компанії "Ямал СПГ" продовжити відправлення вантажів.

"Судна експлуатуються таким чином, щоб сприяти або підтримувати дії або політику з експлуатації, розвитку або розширення енергетичного сектору в Росії, включно з енергетичною інфраструктурою", - повідомили в Європейській раді.

Зі свого боку Mitsui OSK Lines підтвердила, що три судна перебувають під її управлінням.

"Ми маємо намір повною мірою співпрацювати з урядами ЄС і Японії в дотриманні санкцій. Ми проведемо консультації з різними сторонами і вживемо відповідних заходів", - йдеться в заяві компанії.

20 травня Рада ЄС схвалила 17-й пакет економічних та індивідуальних обмежувальних заходів. Під санкції потрапили ще 189 танкерів "тіньового флоту" з третіх країн.

Одночасно російський завод, який займається виробництвом скрапленого природного газу в Арктиці, запустив нову виробничу лінію з потужністю 6,6 мільйона тонн, попри те, що підприємство продовжує залишатися під санкціями.

#Росія #Україна #Порт #Європейський Союз #Китай (регіон) #Bloomberg L.P. #тонна #Японія #Азія #Корабель #Москва #Міжнародні санкції щодо Росії (2014—дотепер) #Вантаж #Мурманськ #Танкер (судно) #Арктика #Зріджений природний газ #Європейська Рада #Корабельний канал

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Нідерланди повинні інвестувати додаткові 19 мільярдів євро для виконання своїх зобов'язань перед НАТО.
Блогер стверджує, що Залужного та Буданова свідомо не додали до останніх рейтингів, оскільки їхня популярність та довіра з боку громадськості зростають.
Дві третини з 2 мільйонів боєприпасів для України, наданих Європейським Союзом, вже були "виявлені", повідомив Сибіга.
Теги