Дрони ГУР нанесли удар по єдиному в Росії заводу, що виготовляє гелій для ракет - повідомляє джерело.

11 серпня безпілотники, що належать Головному управлінню розвідки України, атакували "Оренбурзький гелієвий завод", розташований у місті Оренбург (Росія).

Про це Укрінформу повідомили джерела в ГУР.

Як зазначається, це єдине в Росії підприємство, яке виробляє критично важливий компонент для виробництва ракет, у космічній галузі та авіапромисловості.

#Росія #Безпілотний літальний апарат #Головне управління розвідки Міністерства оборони України #Ракета. #Оренбург

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Наомі Воттс була удостоєна зірки на Алеї слави, і на цю урочисту подію її підтримав старший син, який вразив всіх своїм привабливим виглядом.
Зеленський розробив заходи щодо державних службовців, які мають паспорти Російської Федерації - Новини bigmir)net
Instagram запроваджує нові жорсткі правила для молодих користувачів до 18 років: тепер за контентом буде стежити штучний інтелект.
Теги