Беспілотники здійснили напад на фабрику вибухових матеріалів у Дзержинську, Росія, що призвело до виникнення пожежі.

Цю інформацію оприлюднила РБК-Україна, посилаючись на Telegram-канал ASTRA та губернатора Нижньогородської області Гліба Нікітіна.

Близько 02:30 за місцевим часом жителі Дзержинська почали повідомляти про вибухи у місті. За попередніми даними, протягом години пролунало від 25 до понад 30 вибухів. Також місцеві заявляли, що було видно яскраві спалахи в небі, а від гучних звуків спрацювала сигналізація у машин.

За інформацією, яку вони надали, дрони націлилися на завод, що носить ім'я Свердлова і є частиною військово-промислового комплексу Російської Федерації. Існує ймовірність, що на його території спалахнула пожежа.

Одночасно губернатор області Нікітін повідомив, що російські системи протиповітряної оборони зупинили напад, в якому брали участь 20 безпілотників, в території промислової зони Дзержинська. При цьому, за попередніми даними, одна особа отримала травми.

Він зазначив, що падіння фрагментів викликало кілька локальних пожеж у житловому секторі, які були ліквідовані. Окрім того, пошкоджено вікна у багатоквартирних будинках та дах на одній із заправок, але промислові об'єкти не постраждали.

Компанія є одним із лідерів російського ринку у виробництві промислових вибухових матеріалів, розробці зарядових систем для гірничої галузі, перфораційних зарядів для видобутку нафти і газу, а також обладнання для сейсмічних і геофізичних досліджень.

Раніше було зазначено, що дане підприємство займається виробництвом авіаційних бомб (зокрема, керованих авіаційних бомб - ред.), бойових елементів для протитанкових кумулятивних ракет та бойових голівок для систем ППО. Це завод включений до списку санкцій, затверджених країнами Євросоюзу, України, США, Великої Британії, Японії та Швейцарії.

#Росія #Російська мова #РБК-Україна #Європейський Союз #Заправна станція #Торецьк #Японія #Ракета. #Пожежа #Вибух! #Повітряна бомба #Губернатор #Сполучене Королівство #Протиповітряна оборона #Вибухова речовина. #Дрон #Звук #Швейцарія #Нижегородська область #Геофізика #Електричний заряд #Осколково-фугасний протитанковий #Сейсмологія

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Відома українська акторка висловила свої переживання щодо життя в Польщі, зазначивши, що деякі аспекти їй не до вподоби.
Роналду став першим футболістом, якому вдалося досягти статусу мільярдера - розкрито вражаючі фінансові досягнення Кріштіану.
Парламент прийняв законопроєкт, що передбачає державну допомогу для сільськогосподарських виробників.
Теги