Неймовірний постріл зі штрафного
32-річний хавбек відзначився у матчі 23-го туру чемпіонату Італії проти "Болоньї". Малиновський вийшов на поле по перерві за рахунку 0:2, а вже на 62-й хвилині розпочав камбек своєї команди.
Український футболіст вражаюче реалізував стандартний удар, потужним пострілом з далекої відстані вразивши ворота суперника. Цей м'яч став ключовим моментом у матчі, додавши "грифонам" нових сил та впевненості.
Саме цей гол Серія А визнала найкращим у січні.
Після точного удару Малиновського "Дженоа" взяла під контроль гру і провела вражаючий спурт. Генуезці змогли зрівняти рахунок з 0:2 і в результаті здобули перемогу з рахунком 3:2.
Отже, удар українського гравця виявився не тільки естетично привабливим, але й суттєвим з точки зору турніру.
У січні Малиновський став одним з найбільш цінних гравців своєї команди. За цей місяць він відзначився двома голами та двома асистами в шести поєдинках.
В цілому, в цьому сезоні українець взяв участь у 22 матчах різних турнірів, де зумів відзначитися 4 голами та зробити 3 асисти.
Наразі "Дженоа" посідає 14-те місце в турнірній таблиці Серії А. Свій наступний матч генуезці проведуть 7 лютого на домашньому стадіоні проти "Наполі".
#Українці #Генуя #Воротар (футбол) #Родіон Маліновський #Серія А #Дженоа CFC #Болонья ФК 1909 #ССК «Наполі»