"Це абсолютно неприйнятно": українці висловлюють своє обурення щодо державних коштів, виділених депутату Кузьміних, якого підозрюють у корупції | УНН

Народний депутат Сергій Кузьміних, який вже понад два роки перебуває під судом за звинуваченням у корупції на суму більше ніж пів мільйона гривень, продовжує отримувати значні виплати з українського бюджету. З 2022 по 2024 роки Кузьміних отримав 2 млн 517 тис. грн у вигляді компенсацій на оренду житла, транспортні витрати та виконання депутатських обов'язків.

УНН організував опитування серед громадян України, щоб дізнатися їхню думку щодо отримання Кузьміних компенсацій з державного бюджету, незважаючи на те, що кримінальне розслідування триває вже більше двох років.

Опитування виявило, що ситуація викликає сильне обурення серед українців. Деякі пропонують радикальні рішення, такі як "поставити його під стінку". Тим часом, менш екстремальні громадяни висловлюють думку, що "депутати, які перебувають під слідством, зобов’язані повернути компенсацію за депутатські витрати або ж направити ці кошти на підтримку фронту". Інші ж вважають, що "депутати, стосовно яких тривають кримінальні розслідування, не повинні отримувати жодних компенсацій". Повний звіт опитування можна переглянути у відео:

Народний депутат Сергій Кузьміних був викритий НАБУ у січні 2022 року за отримання хабаря у 558 тис. грн за сприяння у підписанні контрактів на постачання медичного обладнання в лікарню на Житомирщині. Попри наявність відеодоказів і судового процесу, який затягнувся на понад два роки, Кузьміних продовжує залишатися народним депутатом і користується всіма привілеями цього статусу.

На даний момент триває етап вивчення доказової бази. Проте, процес розгляду справи затягується. Згідно з відомостями, наданими Вищим антикорупційним судом, з 86 судових засідань 31 було скасовано через відсутність представників сторони захисту, а сам народний депутат пропустив 22 засідання.

#Українці #Бюджет #Українська гривня #Лікарня #Справедливість #Хабарництво #Народний депутат України #Житомирська область #Вищий антикорупційний суд України #Державний бюджет України #Українські національні новини #Національне антикорупційне бюро України

Читайте також