Велика Британія розробляє новий пакет військової підтримки для України на суму 286 мільйонів доларів.

Велика Британія готує пакет військової допомоги Україні загальною вартістю у $286 млн.

Цю інформацію передає агентство Reuters, посилаючись на слова міністра оборони Джона Гілі, як зазначає "Європейська правда".

Як цитує агентство, Гілі заявив, що "хоробрі люди України продовжують перевершувати всі очікування своєю незламною силою духу".

"Проте вони не здатні впоратися з цим самостійно - саме з цієї причини Велика Британія зміцнить своє міжнародне лідерство у питаннях України в 2025 році," - підкреслив він.

Відзначається, що в список підтримки включено:

Крім того, як підкреслило агентство, Великобританія також оголосила про намір надати Україні розширені можливості для військових тренувань.

Зазначимо, в інтерв'ю Укрінформу, Гілі заявив, що "прямо зараз" Британія посилює військову допомогу Україні новим пакетом, "в який входять морські безпілотники, засоби протиповітряної оборони та артилерія".

"Також ми розробляємо плани спільно з вашим оборонним керівництвом на весь 2025 рік", - сказав він.

17 грудня Велика Британія оголосила про виділення 35 мільйонів фунтів стерлінгів на термінову допомогу українській енергетичній інфраструктурі та найбільш вразливим верствам населення.

#Укрінформ #Артилерія #Безпілотний літальний апарат #Протиповітряна оборона

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
У Греції поблизу Афін лісові пожежі зруйнували приблизно 100 житлових споруд.
Сімейна подія. Кейт Міддлтон і принц Вільям разом із принцом Джорджем, принцесою Шарлоттою та принцом Луї відправилися на Ігри Співдружності, що проходять у Шотландії.
Михайло Федоров поділився своїми думками щодо можливого переходу в опозицію до Володимира Зеленського.
Теги