Безпілотники завдали потужного удару по Криму, націлившись на аеродроми (відеоматеріал)

Один із свідків запевняє, що безпілотники мали можливість вразити позиції ракетної бригади загарбників.

У ніч на 2 травня анексований Крим зазнав масованої атаки безпілотників.

Згідно з інформацією, наданою Міністерством оборони Росії, повітряна оборона загарбників нібито ліквідувала 89 "безпілотників українського виробництва" над окупованим Кримом. Тим часом, місцеві джерела повідомляють про вибухи, що пролунали в декількох населених пунктах цього півострова.

Телеграм-канал "Кримський вітер" інформував про вибухи, що пролунали у Севастополі, Джанкої, а також у містах Саки, Новофедорівка та Кача, де знаходяться військові аеродроми.

В Інтернеті з'явилися відеозаписи, що підтверджують тривожну ніч у Криму. На відео можна помітити вогонь у селі Углове, яке розташоване неподалік аеродрому Кача. Як повідомляв "Кримський вітер", "після роботи російських ППО щось загорілося".

Так званий "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв підтвердив, що Крим зазнав атаки. Він зазначив, що в Севастополі окупаційні сили відбивають спробу атаки безпілотників.

Згодом, приблизно о третій годині ночі, Развожаєв повідомив, що для протистояння атаці залучено російський флот. Він зазначив, що російські сили успішно відбивають "масовану комбіновану атаку" на Севастополь, яка відбувається над морем в околицях Херсонесу, а також у зонах Севастопольської бухти, Качі та Балаклави.

Вночі російські сили заблокували транспортний рух через Кримський міст. Відновлення руху відбулося лише через 2,5 години.

Керівник Центру по боротьбі з дезінформацією при РНБО Андрій Коваленко дав зрозуміти, що напад на Крим вже мав місце.

"Демілітаризація Кримського півострова є критично важливим аспектом забезпечення безпеки в регіоні Чорного моря. Як і в часи СРСР, Росія сприймає Крим як військову базу, що становить пряму загрозу для морського судноплавства. Окрім того, з тимчасово окупованої території здійснюються атаки на українські міста. Вибухи на військових об'єктах у Криму – це важлива частина питання безпеки", - підкреслив він.

На одному з відео місцевий стверджує, що БПЛА прилетіли у місце розташування ракетної бригади.

Як повідомлялося УНІАН, нещодавно речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук зазначив, що навантаження на Кримський міст зростає через початок курортного сезону на півострові, що організовують окупанти. Час від часу на мосту проводять різні перевірки, внаслідок чого рух через шляхопровід стає значно повільнішим. Окупантам зрозуміло, що Україна не має наміру відмовлятися від Криму, тому вони залишаються насторожі.

Водночас у ВМС заявили, що російська армія використовує тимчасово окупований Крим для запуску по материковій Україні ракет, зокрема балістичних типу "Іскандер-М".

#Росія #Україна #Росіяни #Українське незалежне інформаційне агентство #Безпілотний літальний апарат #Радянський Союз #Міністерство оборони (Росія) #Атака #Ракета. #Чорне море #Крим #Вітер #Балістична ракета #Губернатор #Аеродром #Рада національної безпеки і оборони України #Протиповітряна оборона #Анексія Криму Російською Федерацією #Севастополь #Дезінформація #9K720 Iskander #Анексія #Військово-Морські Сили Збройних Сил України #Курортне містечко #Військово-морський флот #Балаклава #Кача (річка в Криму) #Джанкой #Сакі. #Севастопольська бухта #Херсонес

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
Роксолана: де бере початок найвідоміша жінка Османської імперії - BBC News Україна
Російські розвідувальні органи планують інсценувати теракти на святкових заходах 9 травня - InformNapalm.
У Державному департаменті стверджують, що Сполучені Штати переглянуть свою стратегію щодо зусиль із припинення конфлікту між Росією та Україною.
Теги