Розкидайте по вашим грядкам: чому досвідчені садівники використовують лушпиння цибулі як добриво?

Навіть найкваліфікованіші садівники щоденно позбуваються цінного добрива, не усвідомлюючи цього. Мова йде про лушпиння цибулі.

Її можна застосувати в садівництві та овочівництві для підвищення рівня поживних елементів у ґрунті.

Таке систематичне підживлення позбавить необхідності внесення мінерального добрива на ділянку. Крім того, лушпиння значно підвищить врожайність і навіть позбавить шкідників на вашій ділянці.

З решток цибулиння можна виготовити натуральне добриво для вашого саду. Для цього потрібно взяти жменю лушпиння, залити її двома літрами окропу та прокип'ятити на невеликому вогні близько тридцяти хвилин. Однак, готовий настій не рекомендується використовувати в його чистому вигляді, адже це може завдати шкоди рослинам. Розводьте добриво водою у співвідношенні 1:5. Таке добриво є дуже ефективним, абсолютно безпечним і екологічним.

Цибулеві лушпиння можуть слугувати ефективним органічним добривом. Рекомендується розподілити його по грядках восени та закопати в ґрунт, щоб якнайкраще підготувати землю до весняного посівного періоду.

Лушпиння містить вітаміни групи В, що роблять його надзвичайно корисним для рослин. Завдяки наявності мінеральних елементів, це добриво є екологічно чистим і безпечним, здатним повністю замінити хімічні аналоги. Регулярне використання лушпиння на городі чи в саду може суттєво підвищити врожайність ваших рослин.

Нагадуємо, що цей секрет дозволить вам виростити неймовірні петунії, які радуватимуть своїм цвітінням протягом усього сезону.

Раніше ми повідомляли, що навіть вибагливі фіалки виживуть: як правильно доглядати ці квіти, все про полив і добрива.

#Поживна речовина #Квітка #Завод #Ґрунт #Добрива #Органічні добрива #Врожайність #Садівництво #Вітамін #Олійництво #Настій #Мідоу. #Лампочка.

Читайте також