Аналітики визначили держави, які можуть опинитися під загрозою з боку Росії в майбутньому.

Росія продовжує активізувати наративи, що слугують виправданням її вторгнення в Україну, одночасно формуючи основу для легітимації потенційних агресивних дій проти країн Європи в майбутньому.

Цю інформацію містить звіт Інституту дослідження війни.

Російські чиновники, зокрема, використовували звинувачення в неонацистській ідеології для виправдання вторгнення Росії до України.

"Застосування російськими урядовцями подібних наративів стосовно європейських країн, зокрема Балтійських держав та Польщі, підтверджує висновки ISW про те, що Росія може формувати інформаційний фон для обґрунтування потенційної агресії проти цих націй", -- зазначено у повідомленні.

Російські посадовці, ймовірно, прагнуть підривати репутацію європейських країн в більш широкому контексті, аби зупинити їх від продовження підтримки України та відновлення своїх оборонних промисловостей, що створює передумови для можливих майбутніх агресивних дій Росії проти Європи.

Зазначимо, що Литва активізує заходи безпеки в Сувалкському коридорі — малонаселеній лісистій місцевості шириною 100 км, яка з'єднує її з Польщею та межує з Білоруссю, союзником Росії, а також російським Калінінградом.

#Росія #Європа #Білорусь #Країни Балтії #Польща #Агресія #Литва #Ренесанс #Ідеологія #Рівнина.

Читайте також

Найпопулярніше
Грабував пенсіонерів
»Мак−2014»
Із 37 соціальних проектів виконано 36
Актуальне
"Можливо, він не має наміру зупиняти конфлікт". Чи змінює Трамп свою позицію стосовно Путіна? - BBC News Україна
Монархи, монархині та світові керівники. Хто відвідав прощання з Папою Франциском - BBC News Україна.
Протягом доби на Сумщині ворог здійснив обстріл 33 населених пунктів, внаслідок чого зазнали пошкоджень будівлі.
Теги