ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ

22.01.10
Олена КОЛЕСНИКОВИЧ, Олег ШРАМКО (фото)

За сумлінну працю

Члени виконкому міської ради на своєму засіданні у четвер вирішили нагородити відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" другого ступеня начальника відділу бухгалтерського обліку Кіровоградської міської ради Ольгу Господарикову, декана Кіровоградського інституту регіонального управління Тамару Гору, депутата міської ради п’ятого скликання Олександра Дануцу та заслуженого художника України Анатолія Горбенка.

На один нічний магазин стало більше

Виконком Кіровоградської міської ради дозволив торгувати у нічний час магазину №30 "Вересень", який знаходиться на перехресті вулиць Полтавської та Кропивницької.

Просто так не перейдеш

Мешканці будинку №34/32 по вулиці Карла Маркса звернулись до виконавчих органів міської ради із проханням передати їхній будинок на обслуговування з ЖЕКу №1 у ЖЕК №12. Але через те, що будинок має спільні зовнішні мережі теплового забезпечення із сусідніми спорудами, які обслуговує ЖЕК №1, контейнерний майданчик для побутових відходів, члени виконавчого комітету не погодились із цією пропозицією, зауваживши, що передача на обслуговування ускладнить процес надання комунальних послуг.

Ситуацію вивчить спеціальна комісія

Керівництво ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія" звернулося до міської влади з проханням звільнити підприємство від плати за оренду цілісного майнового комплексу "Кіровограделектротранс" терміном на 10 років. Це питання розглядалося минулого четверга на засіданні виконкому Кіровоградської міської ради.

Своє клопотання ТОВ "ЄТК" мотивувало необхідністю термінового ремонту рухомого складу парку та оновленням електричних контактних мереж. За інформацією члена виконкому Василя Дзядуха, на сьогоднішній день 27 тролейбусів із 43 потребують капітального ремонту, 20 кілометрів електричних мереж з 52 зношені й загрожують безпеці руху. Загалом, для модернізації парку необхідно інвестувати 18 мільйонів гривень. Компанія готова на такі інвестиції, підкреслив Василь Дзядух, і вже у 2010 році планує витратити на оновлення матеріально-технічної бази 6 мільйонів гривень. Декілька тролейбусів нещодавно відправлено на одне з харківських підприємств на капітальний ремонт. Василь Дзядух вважає, що звільнення підприємства від орендної плати у такій ситуації взаємовигідне, оскільки орендар ЦМК "Кіровограделектротранс" інвестує в ремонт комунального майна суму, набагато більшу, ніж орендна плата за 10 років, яка складе за цей період 5,6 мільйона гривень.

Виконком відповідний проект рішення міської ради погодив, однак депутати направили його на доопрацювання, вирішивши спочатку створити спеціальну комісію, яка має дослідити це питання і визначити, наскільки ефективно та з користю для територіальної громади орендарі збираються використати зекономлені кошти.

Проїзні подорожчали

Вартість проїзного квитка в електричному транспорті міста на місяць відтепер, після підвищення тарифу на проїзд у тролейбусах з 50 копійок до однієї гривні, коштуватиме для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій (за безготівковим розрахунком) – 120 гривень, для учнівської та студентської молоді – 30 гривень, для решти громадян – 50 гривень. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Зазначалося також, що ВАТ "Автобусний парк" також планує ввести єдиний проїзний квиток на проїзд в автобусах цього підприємства та в тролейбусах ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія".

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!