МЕНЮ


27 серпень 2010 - 08:04

ОБЛИЧЧЯ НАШОГО МІСТА (Частина II)


Кращий працівник транспорту


Андрія БуткевичаУ цій номінації кращим визнано директора приватного підприємства "Меркурій і К" Андрія Буткевича.

Андрій Миколайович прийшов у транс- портний бізнес з лав органів внутрішніх справ України. У 1998 році він закінчив Національну академію внутрішніх справ України, має фах юриста-правознавця. Кілька років викладав юридичні дисципліни в Кіровоградському кооперативному коледжі імені М.Сая. А у 2003 році заснував приватне підприємство "Меркурій і К", яке очолив і працює директором до теперішнього часу.

Відмінний фахівець своєї справи, керівник та організатор, Андрій Буткевич докладає чимало зусиль для покращення пасажирських перевезень у нашому місті. Його підприємство з року в рік розвивається, складаючи конкуренцію іншим перевізникам. Налагодження якісних перевезень кіровоградців – основне завдання молодого керівника. Так, у минулому році збільшено диспетчерський склад трудового колективу, для оформлення замовлень на таксомоторні перевезення вдосконалено аудіофіксацію спілкування оператора з клієнтом, що значно зменшує виникнення спірних питань під час виконання замовлень. З метою уникнення затримок в інформуванні збільшено кількість радіочастот. Таке вдосконалення роботи не просто підвищило якість обслуговування населення, а й принесло підприємству славу найкращого у місті.

Саме завдяки старанням керівника колектив таксомоторного підприємства відчуває впевненість у завтрашньому дні, працівники згуртовані, а їхня робота спрямована лише на подолання нових трудових вершин, зростання добробуту тощо.

Андрій Миколайович підвищує власну кваліфікацію, бере активну участь у різноманітних професійних семінарах та зборах автомобільних перевізників різних рівнів – від міських та обласних до загальнодержавних.

Кращий працівник торгівлі


Леонід КовальовТаким визнано директора ТОВ "Перший оптовий ринок" Леоніда Ковальова.

Леонід Петрович розпочав свою трудову діяльність ще у 1975 році, займаючи різні посади на підпри- ємствах будівельної галузі, а протягом 1990 – 1997 років очолював будівельні фірми Кіровограда.

Згодом став одним із засновників "Першого оптового ринку", який і очолює й нині.

Завдяки професіоналізму та організаторським здібностям Леоніда Петровича саме Перший оптовий ринок став найпопулярнішим торговельним закладом у мешканців Кіровограда, де можна придбати товари за значно нижчими цінами, ніж в інших торговельних точках міста. Робота ринку постійно вдосконалюється, підвищується якість обслуговування покупців. Леонід Петрович працює над тим, щоб його підприємство розвивалось, підвищувалась ефективність роботи, ринок оснащувався сучасним торговельним обладнанням. Проведена повна реконструкція торговельної площі, що дає змогу підприємцям та реалізаторам працювати в гарних умовах.

Леонід Ковальов зумів створити нові робочі місця, забезпечити прибутковість підприємства, створити належні умови праці. Заробітна плата працівникам тут виплачується вчасно, збільшуються обсяги надходжень до місцевого бюджету, платежів до Пенсійного та інших фондів.

Леонід Ковальов є активним учасником громадського життя міста, різноманітних благодійних організацій та фондів. Підшефними ТОВ "Перший оптовий ринок" є місцева школа-інтернат, міська організація Українського товариства сліпих, Будинок інвалідів тощо. Тому і не дивно, що саме Леоніда Петровича неодноразово нагороджували грамотами Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг, Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету.

Леонід Ковальов – депутат Кіровоградської міської ради п’ятого скликання.

Кращий працівник сфери побутового обслуговування


Ангеліна КовальоваСеред працівників побутового обслуговування нашого міста кращою визнана керівник Центру перукарів Кіровоградщини Ангеліна Ковальова.

Ангеліна Семенівна, пропрацювавши за фахом перукаря понад тридцять років, стала справжнім майстром своєї справи. Її трудові заслуги відзначені знаком "Майстер – золоті руки", нагрудним знаком "Відмінник служби побуту України".

Будучи головою обласної громадської організації "Центр перукарів Кіровоградщини", Ангеліна Семенівна всіляко сприяє розвитку цієї професії у регіоні. Вона є тренером кіровоградської команди, яка гідно представляє наше місто та область на всеукраїнських конкурсах, чемпіонатах з перукарського мистецтва, про що свідчать неодноразові перемоги команди на змаганнях перукарів "Чарівна зачіска" (м. Одеса), "Світ краси" (м. Київ), "Молоді таланти України" (м. Дніпропетровськ).

Центр перукарів Кіровоградщини з 2004 року є постійним учасником Всеукраїнського соціального проекту "Дні дитинства", завдяки якому постійно безкоштовно обслуговуються вихованці дитячого будинку "Барвінок", вихованці школи-інтернату, спеціалізованої школи №1. Також постійно діють благодійні програми безкоштовного обслуговування малозабезпечених верств населення, надаються пільгові послуги пенсіонерам.

За той час, поки Ангеліна Семенівна очолює Центр перукарів Кіровоградщини, він став справжнім осередком професійного спілкування та розвитку творчої молоді. Атмосфера, що тут панує, сприяє розвитку професійної майстерності, популяризує професію перукаря серед молоді.

Але, незважаючи на свій високий рівень професійної майстерності, Ангеліна Ковальова й надалі прагне вдосконалювати володіння ножицями та гребінцем. Адже нинішнє перукарське мистецтво – то справжня індустрія краси, яка вимагає і творчого підходу, і глибоких знань справи.

Кращий працівник житлово-комунального господарства


Любов МарченкоКращою серед своїх колег комунальників визнано начальника житлово-експлуатаційної контори № 12 Любов Марченко.

Понад тридцять років Любов Миколаївна віддала справі експлуатації та збереженню житлового фонду міста Кіровограда. Завдяки її професійній майстерності, організаторським здібностям та досвіду на підпорядкованому підприємстві завжди присутні дисципліна праці, самовіддача у роботі та доведення розпочатої справи до кінця. Любов Миколаївна приділяє велику увагу ремонту та експлуатації житлового фонду, своєчасному і якісному виконанню ремонтних робіт господарським способом, особливо під час підготовки житлового фонду до осінньо-зимового періоду. Завдяки умілому керівництву Любові Марченко на підпорядкованій її ЖЕКу території чисто та затишно, немає значних аварій, облаштовуються все нові й нові дитячі майданчики. Мешканці центральної частини міста, де господарює ЖЕК № 12, відчуваючи такий професійний підхід до ввіреної директору підприємства справи, маючи безпосередній зв’язок з керівником ЖЕКу, є найкращими платниками за житлово-комунальні послуги, борги за комунальні платежі тут рік у рік зменшуються.

У квітні 2009 року до ЖЕКу було приєднано житловий фонд іншого комунального підприємства – ЖЕКу № 2 та частково КРЕПу № 14, що значно збільшило обсяги виконання робіт та відповідальність Любові Миколаївни як керівника комунального підприємства. Але вона зуміла так організувати роботу трудового колективу, що мешканці житлових будинків одержують житлово-комунальні послуги вчасно та в повному обсязі.

Не дивно, що Любов Марченко неодноразово відзначалася різноманітними грамотами та подяками керівництва, а у 2006 році її було нагороджено відзнакою виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" другого ступеня.

Продовження
Частина III
Частина IV
Частина VДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36246 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua