МЕНЮ


25 травень 2010 - 17:49

У Кіровограді встановлять пам'ятник Тарковському


Відомий поет та перекладач Арсеній Олександрович Тарковський - наш земляк, народився 25 червня 1907 року в Єлисаветграді. У Кіровоградському колегіумі функціонує музей поета.

Співпраця Кіровоградської міської ради з «Россотрудничеством в Украине» стала основною темою зустрічі, в якій взяли участь, окрім названих осіб, очільники підрозділів міської ради та керівники осередків проросійських громадських організацій та партій. Після обговорення перспективи фінансової участі російської держави в побудові пам’ятника Арсенієві Тарковському та співробітництва в царинах культури й освіти члени російської делегації оглянули центр Кіровограда, зустрілися з колективом обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського, студентами Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна», відвідали музей Арсенія Тарковського та Фортечні вали.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.27307 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua