МЕНЮ


25 травень 2010 - 17:06

Законно - до першого червня


Власне, торговці вже працюють там незаконно, адже ці місця вилучено з дислокації позамагазинної торгівлі, однак підприємцям дали певний час для того, аби вони перебралися в інше місце.

Міський голова Володимир Пузаков нагадав, що він неодноразово наголошував на необхідності упорядкування місць торгівлі у невстановлених місцях на території Кіровограда.

– У нас достатньо в місті магазинів, 24 ринки, які не повністю заповнені, тож потреби в тому, щоб хтось торгував з асфальту чи встановлював палатку чи «ракушку» просто на тротуарі, псуючи вигляд міста та заважаючи пішоходам, немає, – підкреслив Володимир Пузаков. – Така торгівля не є ознакою цивілізації і проти неї в першу чергу виступають жителі Кіровограда. Якщо ж підприємці до наших прохань не дослухаються, з першого червня вони уже працюватимуть незаконно, і в податківців, правоохоронців будуть всі підстави для того, аби їх притягнути до відповідальності. До речі, на мою думку, податкова міліція, органи внутрішніх справ працюють у цьому напрямку недостатньо, адже через стихійну торгівлю міський бюджет втрачає кошти, і це їх прямий обов’язок – притягувати винних до відповідальності та дбати про наповнення міської казни. Міська влада у свою чергу готова надати їм в цій роботі будь-яку допомогу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23307 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua