МЕНЮ


22 квiтень 2011 - 11:25

УДОМА Й РІДНІ СТІНИ ДОПОМАГАЮТЬ!


– До конкурсної програми, – розповідає переможниця, – увійшли ознайомлення членів журі з наданими учасниками конкурсу описами свого досвіду роботи, тестування, майстер-класи і співбесіда з конкурсантами, написання конспекту уроку з виготовленням наочного матеріалу і, насамкінець, відкритий урок, про тему якого й місце проведення конкурсанти дізнавалися після жеребкування менш ніж за добу до уроку. Після виконання половини з цих завдань п’ятнадцятеро із 27 фіналістів завершили свою участь у конкурсі. Решта ж лишилася. Я провела відкритий урок у шостому класі ліцею – СЗОШ № 8 на тему "Проектування предметів побуту на основі природних форм". Ми з учнями виготовляли моделі світильників, беручи за приклад зовнішній вигляд квітки й використовуючи при цьому дріт, гофрований і кольоровий папір, паперові скляночки та інші підручні матеріали.

Під час фінальної частини конкурсу мені пощастило спілкуватися з чудовими фахівцями, талановитими, ерудованими й приязними людьми з усієї України – як конкурсантами, так і членами журі. До самого кінця конкурсу ніхто з фіналістів не знав, які бали нам виставляють члени журі. Тож оголошення переможця стало надзвичайно приємною подією як для мене самої, так і для колег та рідних мені людей.

– Тетяна Миколаївна, – унікальний учитель, – каже про колегу заступник директора ЗОШ № 24 з навчально-виховної роботи Наталя Вельгун. – Вона у нас не лише вчитель, а й керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, навчає дітей естетич- ному сприйняттю довкілля, вводить їх у світ графіки, живопису, скульптури, архітектури, дизайну. Вона приділяє увагу кожній дитині, які б творчі здібності та не мала. Учитель завжди знайде за що похвалити учня. Тетяна Миколаївна – не лише професіонал у царині образотворчого мистецтва, а й неабиякий педагог, вирізняється партнерським ставленням до учнів. Вони це відчувають, тому охоче співпрацюють з нею, із задоволенням розвиваючи свої творчі здібності.

Минулого понеділка під час апаратної наради міський голова Олександр Саінсус привітав нашу землячку із перемогою, зазначивши, що для Кіровограда це – визначна подія.

Увійшовши до когорти переможців Усеукраїнського конкурсу "Вчитель року", Тетяна Шлєєнкова відтепер є вже не лише нашим місцевим авторитетним викладачем, а й педагогом, чиїм досвідом цікавляться в усій Україні. Вітаємо її з перемогою й дякуємо за те, що підняла на ще вищий щабель авторитет Кіровограда серед українських грандів педагогічної майстерності.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО28 квiтень 2011 - 14:13
Марія (вст)

sty00
"Тетяна Шлєєнкова відтепер є вже не лише нашим місцевим авторитетним викладачем, а й педагогом, чиїм досвідом цікавляться в усій Україні"
От я поцікавилася, та нічого, на жаль, не знайшла...sty12

28 квiтень 2011 - 17:19
Юрій (вст)

Цей досвід, певно, має бути представлений насамперед у фаховвій періодиці. А загалом неправильно написав: слід було сказати "зацікавляться".

29 квiтень 2011 - 19:04
Марія (вст)

sty06
Точно, звернуся до бібліографів нашої бібліотеки!

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23524 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua