МЕНЮ


15 квiтень 2011 - 12:24

МЕДИКИ ПОСПІШАЮТЬ ДО ЛЮДЕЙ


Прийшла і пенсіонерка Олена Гоценко. Вона хоче обстежитися, щоб упевнитись у тому, що здорова. До поліклініки йти доволі проблематично: важко долати відстані, а там вистоювати в чергах. І тут трапилась прекрасна нагода відвідати багатьох профільних спеціалістів. Тому й поспішила на медогляд і сусідам рекомендувала.

– Мені конче необхідно отримати консультацію хірурга, та й флюорограму зробити не завадило б, – розповідає Олена Григорівна. – А ще тут прийом веде терапевт Тетяна Балугланова. Вона мешкає у нашому мікрорайоні, багатьох з нас знає, завжди цікавиться здоров’ям членів наших родин, а то й рекомендації дасть щодо профілактики чи лікування.

Так, дійсно, завідуюча поліклінічним відділенням №2 комунального закладу "Поліклінічне об’єднання" Тетяна Балугланова щиро вітається мало не з кожним відвідувачем амбулаторії. Лікар переконана, що медичні огляди дуже потрібні. Населення, особливо пенсійного віку, а то й молодь, не завжди поспішає на прийом до лікаря. Пенсіонерам важко, а працездатному населенню немає коли за роботою. Аж поки хвороба не звалить – до лікаря не поспішають.

– А цей огляд дає нам, медикам, можливість побачити більш повну картину стану здоров’я населення, – каже Тетяна Леонідівна. – Перед обстеженням заводимо на пацієнта спеціальну картку, де фіксуємо і спадкові хвороби. Це дає можливість зорієнтувати людей, як попередити ту чи іншу проблему зі здоров’ям.

– Чимало людей приходить з підвищеним тиском, – додає головна медична сестра поліклінічного об’єднання Таміла Лук’янченко. – У нас же є всі необхідні медпрепарати, щоб полегшити стан хворих. І що насторожує – з подібними проблемами звертається багато молоді.

Узагалі, прийом спеціалістами на Лелеківці проводився протягом п’яти днів. З кожним днем потік відвідувачів зростав. І це не дивно, адже медогляд безкоштовний. Це якраз той випадок, коли медики йдуть безпосередньо до людей, а не чекають їх у своїх кабінетах.

– Я постійно контролюю, чи спеціалісти поліклінічного об’єднання забезпечені всім необхідним медичним інструментарієм, препаратами, – каже головний лікар КЗ "Поліклінічне об’єднання" Олег Рибальченко. – Амбулаторія на правобережній Лелеківці постійно діюча, тут працюють два фельдшери і дільничний лікар. Зараз же прийом ведуть окуліст, хірург, спеціаліст з ультразвукового обстеження, можна зробити кардіограму, флюорограму, необхідні аналізи крові, первинний профогляд жінок здійснює акушерка.

Варто також відзначити, що влада зробила все для того, аби долучити до акції якомога більше жителів. Спільно з депутатами рад різних рівнів, головами квартальних комітетів, керівниками КРЕПів та ЖЕКів, громадських організацій, правоохоронцями проводилася роз’яснювальна роботу серед населення, про дату й час роботи виїзних бригад повідомлялося в ЗМІ, розвішувалися оголошення, навіть у щоденниках школярів вчителі робили відповідні записи.

Представники влади, медики переконані, що і наступні медогляди в інших віддалених мікрорайонах будуть такими ж результативними, як і ті, що відбулись на Завадівці та Лелеківці.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35701 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua