МЕНЮ


19 листопад 2010 - 13:34

ЗА БОРГИ ВАС НЕ ВИКЛИКАТИМУТЬ ДО СУДУ, ЛИШЕ СУДОВІ ВИКОНАВЦІ ПОСТУКАЮТЬ У ДВЕРІ


За словами Анатолія Тарана, попри всі ці проблеми ДП "Кіровоградтепло" повністю впоралось із капітальними та поточними ремонтними роботами, запланованими на цей рік, збудувало модульну котельню на Салганних Пісках.

– Ми постійно займаємось модернізацією та реконструкцією обладнання, поліпшуємо його технічні характеристики, але без оплати за спожите тепло нам це робити дедалі складніше, – стверджує Анатолій Таран. – Так, лише за жовтень підприємство "спалило" газу на п’ять мільйонів гривень. Ці кошти поки що не повернулись, і вже зараз зрозуміло, наскільки важко буде отримати сповна від споживачів зазначену суму, в якій лише вартість блакитного палива сягає 70 відсотків. А ще треба платити за електроенергію, воду, погіршилась ситуація із вчасною виплатою заробітної плати працівникам.

– У нас практично немає важелів впливу на населення, окрім вмовлянь та позовів до суду. Адже ми не можемо відключити злісного боржника від мережі, – додала Валентина Мусієнко. – Щоб якось вирішити проблему, подаємо судові позови на тих, хто не бажає розраховуватись із підприємством. Так, за 10 місяців цього року подали 1299 заяв до суду на загальну суму 3,7 мільйона гривень.

Валентина Олександрівна звернула увагу на те, що нині змінились умови розгляду судових позовів, коли відповідача навіть не викликають на судове засідання, а згодом надсилають рішення суду. "Видача судового наказу проводиться без судового засідання і виклику стягувача та боржника для заслуховування їхніх пояснень", – йдеться у Цивільно-процесуальному кодексі. Отже, зараз судові розгляди відбуваються без присутності сторін. Після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня надсилає його копію боржникові рекомендованим листом із повідомленням. Тому для деяких споживачів це стає несподіванкою, а коли до їхньої оселі приходять судові виконавці для опису майна – то взагалі шоком.

– Щоб якось заохотити населення та привернути його увагу до необхідності розрахуватись за послуги, ми з червня по вересень проводили акцію "В новий опалювальний сезон – без боргів”, – нагадала Валентина Мусієнко. – На жаль, в акції взяли участь лише 273 споживачі, які погасили борги на суму 105,3 тисячі гривень. Погодьтесь, з мільйонною заборгованістю – це крапля в морі.

Тепловики стверджують, що завжди йдуть назустріч тим споживачам, які прагнуть погасити борги самостійно. Так, лише протягом жовтня до підприємства звернулись 453 громадян, які хотіли провести перерахунки, щоб частинами сплатити наявні борги. Учасники прес-конференції закликали через ЗМІ усіх споживачів погасити свої борги. Хоч зараз погода і тепла, справжня зима таки настане, і тільки від того, наскільки вчасно розраховується населення за надані послуги, залежить те, чи буде в їхніх квартирах тепло.

Оксана ВЕРСТЮК21 листопад 2010 - 15:26
Марат (вст)

Как всегда беспредел!
Что это за суд без ответчика?!

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39153 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua