МЕНЮ


4 березень 2004 - 12:17

ІМ'Я МАЄ БУТИ ЗАПИСАНЕ У ВІЧНУ КНИГУ ЖИТТЯ. Єлисаветградський Фонд "Відродження святинь"


Уже ось 80 років (з 1924 року), відколи забрано ім'я у нашого міста, і свята Єлисавета кожну прощену неділю прощає нам, грішним, усі вади та недосконалості наші, просить у Господа сили нам подати на спасіння. Сьогодні час диктує нам повернути ім'я нашому місту. Бездумними видаються слова тих, хто стверджує, що він кров проливав за Кіровоград. Так, проливав, готовий був і життя віддати, але не за Кіровоград, і не за Кірова, і не за Сталіна, а за землю свою святу, за град свій від Бога для народження та життя дані. За матір свою і батька, котрі охрестили дитя своє у церкві і дали чесне ім'я, щоб по життю під Богом та Ангелами був. Ім'я кожного має бути записане у вічну Книгу Життя. То хто ж кому із людей дав право ім'я Єлисаветград із цієї книги викреслити? Хто бере на себе гріх позмагатися з Господом?! Хто хоче зневажити одвічний закон Неба — право на ім'я у хрещенні при народженні?!

Уже сама Мати Божа надала нам можливість зрозуміти й усвідомити свою помилку — об'явилася чудотворна ікона Єлисаветградської Божої Матері, котра зникла була разом із назвою Єлисаветград. І ті, що ратують за ймення Кіровоград, дивними видаються, коли йдуть вони або їх діти до Преображенського храму чи іншої церкви міста та просять заступництва Матері Божої перед Єлисаветградською іконою.

Кожен сам повинен вирішувати, сам спостерігати, вибирати шлях, молитися, просвітлювати серце. Кожен може радити, але не посягати на дар вибору.

Єлисаветградський Фонд "Відродження святинь"

Читайте також:
Перейменування Кіровограда. Відповідаємо Юрію Матівосу: "Єлисавета — наша свята!"
Українське козацтво Буго-Гардівська Паланка за історичну правду!
Питання про зміну назви Кіровограда можна ставити після вирішення нагальних комунальних та соціальних проблем міста. Заява депутатської фракції політичних партій Промисловців і підприємців України та "Трудова Україна"
Ім'я має бути записане у вічну книгу життя. Єлисаветградський Фонд "Відродження святинь"
У єдності — сила.
За українську назву — Новокозачин
Відкритий лист депутатові Кіровоградської обласної ради п.Громовому В.В.
Юрій Матівос, краєзнавець: "Я не хочу жити ні під чоботом Кірова, ні під каблуком Єлизавети" ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Кіровоградські ветерани про ім'я міста ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Володимир Пузаков, народний депутат України: "До перейменування ми не готові ні економічно, ні історично" ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Ігор Рябцев, науковий співробітник кіровоградського музею музичної культури ім.К.Шимановського: "Перейменування — не самоціль, із ним треба пов'язувати інше — куди ми йдемо, що ми хочемо, які ми?" ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Віталій Вієвський, голова кіровоградської міської організації ветеранів війни та праці: "Весь трудовий народ категорично проти" ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Костянтин Шляховий, науковий співробітник обласного краєзнавчого музею: "Те, що була монархія і все робилося з її волі, ніхто не заперечує, але це наша історія" ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Сергій Шевченко, доцент КДПУ, краєзнавець: "Час працює на краще вивчення історії" ("Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". Круглий стіл "Вечірньої газети")
Чия ж то свята? Думка краєзнавця, заслуженого журналіста України Юрія Матівоса щодо повернення Кіровограду давньої назви Єлисаветград
ЗВЕРНЕННЯ учасників зібрання клубу "Ветеран" щодо перейменування Кіровоградської області, міста, його районів
Відкритий лист депутата Кіровоградської облради В.Громового до кіровоградського міського голови М.Чигріна, депутатів міськради щодо Назва столиці степового краю: проблеми перейменування
Відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стіл "Назва столиці степового краю: проблеми перейменування"
З перейменуванням Кіровограда не поспішатимемоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38808 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua