МЕНЮ
06:46

Прибирання та поточний ремонт доріг, зупинок громадського транспорту, ліквідація стихійних смітників, обслуговування фонтанів на площі Героїв Майдану, встановлення кришок люків та решіток зливової каналізації – ось далеко не повний перелік робіт, які виконує КП “Універсал–2005". Про це повідомив на прес-конференції у вівторок його начальник Віктор Панішко.

переглядів: 13
06:45

«Година Землі» – глобальна щорічна міжнародна акція, організована Всесвітнім фондом дикої природи (WWF) в Австралії 2007 року, проходить щорічно в одну з останніх субот березня, коли в призначений час люди в різних країнах світу на одну годину вимикають світло й електроприлади.

переглядів: 24
06:45

Знаковим для фізкультури та спорту минулий рік можна назвати завдяки тому, що в Кропивницькому відкрито четверту міську дитячо-спортивну школу, облаштовано професійний боксерський ринг. Також серед здобутків – зростання показника охоплення дітей заняттями у спортивних школах та гуртах, а також досягнення наших спортсменів на міжнародних змаганнях.

переглядів: 17
06:43

Шановні громадяни (юридичні і фізичні особи), котрі є власниками зелених насаджень, розташованих в охоронних зонах ліній електропередачі!

переглядів: 30
06:41

У 2016 році в Кропивницькому поширеність туберкульозу на 100 тисяч населення становила 205 осіб, при цьому вперше при профілактичних оглядах було виявлено 37 випадків захворювання. Позаминулого ж року було 227 хворих, при цьому вперше виявлених – 83. Питома вага деструктивних форм туберкульозу серед вперше виявлених хворих у 2015 році становила 30 відсотків, а у 2016 – 22 відсотки. Отже, можна говорити про певне зниження прогресування хвороби серед населення.

переглядів: 20
06:39

Найпоширеніші запитання, що виникають під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування.

переглядів: 263 / коментарі (1)
06:38

“Ви відчуваєте занепокоєння, виходячи з дому? У вас виникає непереборне бажання повернутися і ще раз окинути поглядом свою домівку, щоб переконатися, що там усе в порядку? Якщо хочете знати, що відбувається у вашому будинку й біля нього, коли ви далеко, камери стеження допоможуть вам у цьому! Відеоспостереження ”бачить" всіх, хто підходить до ваших дверей, а запис допоможе скласти фоторобота правопорушника..." – обіцяє реклама засобів відеозапису.

переглядів: 13
06:37

Позаминулого тижня в Кропивницькому на зупинках громадського транспорту «Головпоштамт» і «Готель «Київ» було встановлено два електронних табло, які інформують про час прибуття тролейбусів.

переглядів: 20
06:34

Чи помічали ви, наскільки світ навколо нас різнокольоровий? Напевно, більшість дорослих через швидкий темп життя не бачить яскравих барв навколо. Але діти помічають усе.

переглядів: 13
« 1 2 3 ... 715 716 717 »
pgt 0.61115 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua