МЕНЮ


17:2728 березня на п’ятому поверсі кропивницької п’ятиповерхівки № 159, що на вулиці Яновського, через нехтування ремонтниками будівельними нормами і правилами під час реконструкції квартири обвалилися плити перекриття. А після цього квартири на нижніх поверхах залило гарячою водою із системи централізованого опалення та холодною – із системи водопостачання.

переглядів: 72
17:23

22 березня 2021 року в Києві відбувся «круглий стіл», організований Українською асоціацією підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» «Цінність води та її ціна», присвячений Всесвітньому дню води.

переглядів: 296
17:16З початку цього року в Україні запрацював новий санітарний регламент, відповідно до якого переглянуто шкільне харчування.

переглядів: 253
17:04Дивовижне слово «ХУДОЖНИК»! Нині на тлі всебічної актуалізації мистецтва, наповненого перформансами та флешмобами, в моїй підсвідомості все частіше спливає запитання Остапа Бендера із безсмертних «12 стільців» Ільфа і Петрова: «Я вас як художник художника запитую: ви малювати вмієте?»

переглядів: 327
10:56В Україні нині діють декілька громадських організацій, члени яких підтримують традиції середньовічного лицарства (зокрема піклуються про сиріт і хворих дітей). Однак, за словами геральдмейстера (фахівця з нагород) Міжнародної організації «Лицарський орден Архистратига Михаїла» Михайла Крейтора, у Західній Європі, де існує чимало лицарських орденів (нащадків середньовічних), з українських визнають лише Орден Архистратига Михаїла.

переглядів: 331
10:46

До Міжнародного дня дитячої книгиСаме з дитинством, щасливою і безтурботною порою в житті кожного з нас пов’язані казкові історії, сповнені див і чарівних пригод. Ось і художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна пропонує здійснити своєрідну подорож у «Дитинства казкову країну» – таку назву має персональна виставка творів книжкової графіки Галини Шулакової.

переглядів: 259
15:14Прекрасна можливість пройти стажування у Франції є у студентів Центральноукраїнського національного технічного університету (ЦНТУ). Не просто відвідати цю країну, так би мовити, з туристичною метою – побачити її красоти, познайомитися із людьми, умовами їхнього проживання, звичаями та традиціями. А ще й, досконало володіючи французькою мовою, здобути знання, розуміння того, як організоване сільськогосподарське виробництво в одній з провідних країн Євросоюзу, щоб потім мати можливість запроваджувати той досвід на батьківщині.

переглядів: 637 / коментарі (1)
17:20

ЗВЕРНЕННЯ

На початку тижня кропивницький міський голова Андрій Райкович звернувся до жителів міста з проханням не забувати, що в Україні продовжують діяти карантинні вимоги, адже CОVID-19 ще не подолано. Більш того, кількість хворих у місті почала зростати.

переглядів: 484
17:13Для жителів обласного центру є дві новини про найболючіше: добра та погана. Добра – тариф на тепло поки що не зростатиме, незважаючи на подорожчання газу, води та електрики. А от від подорожчання проїзду, схоже, нікуди не дітися, до нього варто бути готовими.
Детальніше – міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 1250
« 1 2 3 ... 934 935 936 »
pgt 0.45372 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua