МЕНЮ


14:04

Цьогоріч 70 випускників загальноосвітніх закладів обласного центру закінчили навчання з медалями. Про це повідомила начальник управління освіти міської ради Кропивницького Лариса Костенко на прес-конференції.

переглядів: 99
13:47

Громадська рада при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького тепер має право впливати на своїх членів, які недобросовісно виконують покладені на них обов’язки.

переглядів: 82
13:26

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 18 червня 2019 року №1039 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» для ОКВП «Дніпро-Кіровоград» встановлено тарифи:

переглядів: 68
12:58

Чергове засідання муніципального інвестиційного форуму Time to invest, який уже майже півтора десятиліття діє у Кропивницькому і на якому щоразу обговорюються проблеми якоїсь певної галузі, цього разу було присвячене будівництву, архітектурі та енергозбереженню. Як відомо, будівельна індустрія, якщо активно розвивається, має властивість впливати на інші галузі, створюючи попит, сприяючи зростанню економіки.

переглядів: 67
12:21

Серед музикантів Наталія Хілобокова – відома особистість, яку поважають і шанують за професіоналізм і майстерність. Вона – заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист класу скрипки музичного коледжу Кропивницького, а також художній керівник камерного оркестр «Концертіно» Кіровоградської обласної філармонії та камерного оркестру музичного коледжу. З огляду на це саме про музику, її роль у житті як Наталії Юріївни, так і суспільства загалом і йтиметься в цьому інтерв’ю.

переглядів: 66
11:34

Мистецтво ландшафтного дизайну, яке поєднує елементи архітектури, проектування, будівництва та благоустрою території, сьогодні набуває популярності серед власників заміських будинків і присадибних ділянок. Оформити ділянку можна в одному з двох стилів: ландшафтному або класичному. Ландшафтний стиль – природний, вільний. Ділянка в такому стилі нагадує куточок живої природи, де дикі зарості чагарнику межують з квітниками, кам‘янистими гірками, штучними водоймами і струмками, розташованими навкруги. Ландшафтний стиль потребує відповідного оформлення господарських будівель і інших споруд.

переглядів: 64
09:47

Під такою назвою у художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна в рамках музейного артпроекту «Нова генерація» до Дня молоді відкрилася неординарна виставка.

переглядів: 44
09:04

Автора цієї п’єси – Бена Елтона, прем’єрною виставою за якою наш обласний академічний музично-драматичний театр імені Марка Кропивницького фактично завершує нинішній театральний сезон, вважають одним з найуспішніших коміків світу, діамантом гумору та майстром сценічної комедії. «Попкорн» – один з хітів британо-австралійского коміка, письменника, драматурга, актора і режисера, у якому він жорстко висміює Голлівуд. А при чому тут ми? Щоб зрозуміти це, варто переглянути виставу.

переглядів: 170
09:16

Тариф стане єдиним для мешканців приватних та багатоквартирних будинків.

переглядів: 226
« 1 2 3 ... 882 883 884 »
pgt 0.45646 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua