МЕНЮ
07:48

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 10 липня, було погоджено проект рішення міської ради “Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Кропивницького, які не підлягають приватизації”.

переглядів: 59
07:47

13 липня відбулось підписання меморандуму про співпрацю між міською радою Кропивницького, ВАТ «Кіровоградгаз», державним підприємством «Вуглесинтезгаз України» НАК «Нафтогаз України» та ПАТ НАК «Нафтогаз України».

переглядів: 13
07:46

Від 40 до 70 відсотків вартості матеріалів на утеплення будинків можуть зекономити кропивницькі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, взявши участь у кредитній програмі “Ощадний дім” від Ощадбанку. Держава бере на себе зобов’язання погасити зазначену суму кредиту, адже така реконструкція житлових споруд набагато ефективніша, ніж утеплення кожної квартири окремо.

переглядів: 17
07:38

Одним із джерел фінансування новітніх проектів розвитку міського господарства Кропивницького, є Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Саме ця міжнародна установа пропонує кредитування різноманітних програм місцевого самоврядування, спрямованих на поліпшення інфраструктури міст України.

переглядів: 10
07:38

Кропивницьким прокотилося кілька хвиль протестів мешканців міста, які вимагали видачі дозволів на встановлення автономного опалення у квартирах. Цю вимогу підхопила частина депутатів міської ради і почала використовувати її як один з аргументів протистояння і навіть блокування роботи органу місцевого самоврядування.

переглядів: 17
07:37

Двоє кропивничан організували постачання важких наркотиків
у нашу область.

переглядів: 57
07:31

Скажу відверто: чим більше я дізнаюся про «простого електрика Олександра Ільїна», тим загадковішою стає для мене його постать. Приблизно така ж думка прозвучала і в новій книзі галериста Миколи Цуканова «Коллекционер Ильин. Двадцять лет спустя», що презентувалася в Кропивницькому в галереї «Єлисаветград», власником якої і є автор книги.

переглядів: 17
08:24

У дворах кропивницьких багатоповерхівок активізувався ремонт дорожнього покриття.

переглядів: 32
08:23

Майже тиждень Кропивницький був без води. Причина в тому, що в Світловодському районі першого липня зловмисники пошкодили опору лінії електропередач, яка під поривами вітру впала.

переглядів: 264 / коментарі (1)
« 1 2 3 ... 743 744 745 »
pgt 0.83725 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua