МЕНЮ


15:37

Карантин у Кропивницькому можуть посилити. Єдиним ефективним запобіжником поширенню пандемії коронавірусу є масова вакцинація населення: усі, хто не має протипоказань, мають зробити щеплення. Тому міський голова Андрій Райкович вкотре звертається до кропивничан:

переглядів: 258
15:34З 18 жовтня у школах Кропивницького розпочинаються осінні канікули. Про це на брифінгу повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 439
15:26На восьму сесію Кропивницької міської ради вчора прибуло тридцять депутатів. Вони розглянули 27 основних і майже 70 земельних питань. Сесія розпочалася у хорошому темпі, і за годину були вислухані і представники громадськості, і ухвалено порядок денний зібрання.

переглядів: 227
15:18Не так давно кропивничанина Івана Борщенка за мужність і відвагу, виявлені при захисті державних інтересів і територіальної цілісності України, визнали переможцем міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Молодий захисник України» і вручили йому відзнаку конкурсу.

переглядів: 727
15:098 вересня 1921 року на засіданні Чигиринського «райвоенсовещания» було розглянуто текст документа домовленостей з холодноярськими повстанцями про амністію. Проте навіть амністія значної кількості ватажків не припинила повстанської боротьби: «незгасимий вогонь Холодного Яру» і далі палав під проводом вже нових отаманів.

переглядів: 430
14:58Хто він - сучасний читач, користувач бібліотеки? Уточнімо, не будь-якої, а обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського? Розібратися з цим питанням нам допомогла завідувачка відділу абонемента Наталія Білаш. Щоб поспілкуватися з нею і її колегами, ми вибрали гарний привід – Всеукраїнський день бібліотек.

переглядів: 530
14:48Напередодні Дня художника в меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулася незвичайна подія – презентація віртуальної виставки графічних творів студентів кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Пленерний дебют Ніки Сваткової, Дар’ї Косяк, Діани Самонової» в рамках арт-проєкту «Нова генерація».

переглядів: 452
11:52

У Кропивницькому, на вулицях Великій Перспективній, Соборній, Великій Пермській та у сквері Яновського, що на перетині вулиць Куропʼятникова і Яновського, незабаром буде висаджено пів тисячі дерев.

переглядів: 752
11:46На реалізацію проєктів конкурсу «Громадський бюджет-2022» у міському бюджеті Кропивницького передбачено п’ять мільйонів гривень. 85 відсотків від зазначеної суми, а це 4,25 мільйона гривень, буде спрямовано на виконання категорії «Малі», а 15 відсотків (750 тисяч гривень) – на проєкти категорії «Соціальні».

переглядів: 401
« 1 2 3 ... 954 955 956 »
pgt 0.40825 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua