МЕНЮ


13:10

До директора Кіровоградського обласного художнього музею Тетяни Ткаченко-Суханової звернулась Людмила Філюкова – дружина відомого актора Кіровоградського обласного музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького Юрія Жеребцова. Родина потребує фінансової допомоги для лікування артиста.

переглядів: 188
12:15

Міська влада Кропивницького взяла під пильний контроль питання виконання норм законодавства України у сфері праці.

переглядів: 196
10:12

Очільник Кіровоградського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олег Соколовський у спортивних колах відомий як досвідчений керівник і тренер. Про це свідчать і особисті його нагороди, і досягнення спортсменів, яких він тренує та якими опікується.

переглядів: 190
09:03

Ця книга, видана більше десяти років тому, могла б стати своєрідною сенсацією. І хоча тираж вказаний немалий – десять тисяч, про неї не говорять у телевізійних ток-шоу чи на просвітницьких заходах. Все ж факти, здобуті автором, не можуть не зацікавити тих, кому не байдужі життя та творчість Тараса Шевченка, 205-річчя якого Україна відзначає у нинішньому березні. Здається, про нього уже написані томи й томи, що нового можна розгледіти через цю товщу років і класичних досліджень? Але якщо ви читали про Тараса Григоровича не лише академічні словники, а навіть шевченкознавчу працю Павла Зайцева, однак у науково-популярному нарисі «Великий рід великої людини» Сергія Чаніна на вас чекають несподіванки та відкриття.

переглядів: 189
14:26

У сповнений сонячного світла перший день весни в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна було презентовано виставку та тематичний буклет «Українське бароко у витинанках Ольги Коломієць» в рамках нового мистецького проекту серії виставок «Лауреати обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка», який має на меті популяризацію творчості художників – лауреатів премії у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». І це символічно, адже весна – пора відродження природи, а з ним і нових починань.

переглядів: 81
13:12

Квітами та подарунковими сертифікатами напередодні жіночого свята весни привітали дружин і матерів загиблих та полонених учасників АТО та ОСС міський голова Кропивницького Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов. Урочистості відбулись в обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького.

переглядів: 266
12:00

За трьома адресами виїхали в Кропивницькому минулої п’ятниці два новопридбаних автомобілі соціального таксі. Цей спеціалізований транспорт для надання послуг особам, які перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування двох районів міста, закупили наприкінці минулого року з ініціативи міського голови Андрія Райковича, депутатів міської ради, голів та депутатських корпусів Подільської і Фортечної районних у місті рад. Їх вартість – 1,8 мільйона гривень. Машини обладнані підйомниками та спеціальним кріпленням для перевезення людей на візках.

переглядів: 242
10:26

Поняття «справжній лікар» у мене асоціюється з небагатьма людьми. І одна з них – Тетяна Петрівна Когут. Вона – не просто професіонал, уважна, лагідна, привітна, інтелігентна. Таким, в принципі, має бути кожен, хто одягнув білий халат. Але вона самостійна й цілеспрямована, уміє твердо стояти на ногах, не спираючись і не киваючи на вище начальство чи державу – ще у перші роки незалежності заснувала центр нетрадиційної протидії наркоманії та алкоголізму «Універсум». Не байдужа до громадянського та національного становлення України – багато років очолювала обласну організацію «Союзу українок». Здавалося – знаю її сто років, завжди у її маленькому кабінетику центру «Універсум» затишно, спокійно й надійно. Але її розповідь про минуле не просто здивувала, а вразила.

переглядів: 59
09:32

– Розумієте, – казав художник, – я – людина сільська, і превалюють у мене роботи на сільську тематику. Але ж весна, то й захотілось чогось світлого, яскравого. Восени у мене запланована виставка в обласному художньому музеї, то там вже буде моя звична тематика. А зараз…

переглядів: 93 / коментарі (1)
« 1 2 3 ... 867 868 869 »
pgt 0.57644 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua