МЕНЮ


09:46

Утворення нових об’єднаних територіальних громад (ОТГ), що зараз триває в Україні, відбувається як за фінансової й організаційної підтримки держави, так й іноземних донорів, одним з яких є програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

переглядів: 42
09:44

В обласному центрі почали встановлювати туристично-інформаційні вказівники. Ідея їх створення належить Маріанні Соловйовій, яка подала відповідний проект на участь у “Громадському бюджеті-2018".

переглядів: 15
09:43

В області у зв’язку з припиненням діяльності підприємства «Дніпро-Азот» закінчується рідкий хлор для дезінфекції питної води. Подібна ситуація – по всій Україні.

переглядів: 35
09:35

На одному з корпусів лікарні святої Анни в Кропивницькому 9 липня представниці асоціації жінок України «Дія» відкрили меморіальну дошку засновниці цього закладу відомій меценатці Ганні Дмитрян. У заході взяв участь секретар міської ради Андрій Табалов.

переглядів: 24
09:33

Два роки тому з ініціативи міського голови Андрія Райковича було започатковано акцію вшанування українських народних традицій.

переглядів: 25
09:33

На багатьох вулицях Кропивницького зараз активно ремонтується дорожнє покриття: на Чорновола, Короленка, Сиваській, Преображенській та інших гуркотить дорожня техніка, працюють робітники – знімається старий шар асфальту, встановлюються бордюри, облаштовуються каналізаційні люки..

переглядів: 48
09:31

Свого часу я не могла скористатися запрошенням директора театру імені Кропивницького Володимира Єфімова і побувати на прем’єрі нової вистави «Севільські заручини» (режисер – Євген Курман). І ось перед самим закриттям сезону сказала собі: «Час настав» й вирушила на останню в нинішньому сезоні виставу «Севільських заручин». І не прогадала.

переглядів: 40
09:28

На вулиці Степняка-Кравчинського в Кропивницькому триває будівництво каналізаційної системи для кількох багатоквартирних будинків. З моменту їх зведення (а це майже шість десятиліть тому) тут центрального водовідведення не було.

переглядів: 61
09:24

У приміщенні школи №29 волонтери Кропивницького презентували громадськості та журналістам центр соціальної адаптації для ветеранів АТО “Смайл”. Головна мета центру – допомогти військовим адаптуватись до життя у мирних умовах та реалізувати себе.

переглядів: 39
« 1 2 3 ... 820 821 822 »
pgt 0.65358 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua