МЕНЮ


09:38

Ще кілька років тому кропивничан, які брали участь у визволенні нашого міста від нацистів під час німецько-радянської війни 1941 – 1945 років, було десятеро. У день відзначення 74-річчя цієї події, восьмого січня, їх лишалося в Кропивницькому лише четверо – Катерина Костянтинівна Бодялова, Іван Васильович Братушко, Валентина Семенівна Долженко та Марія Петрівна Майданюк. Про їхнє та ще однієї нашої землячки, Валентини Михайлівни Крангач, яка не так давно виїхала до рідних у столицю, воєнне життя і йтиметься далі.

переглядів: 17
09:35

Олександр Шамардін, Катерина Шамардіна та Тетяна Волкожа провели публічні звіти перед виборцями. Загалом, послухати про діяльність депутатів прийшло понад 200 жителів міста.

переглядів: 74
09:33

Рятувальникам територіальних підрозділів обласного управління ДСНС України закупили пожежні машини вартістю понад чотири мільйони гривень кожна. Одна з них та сучасний тягач з тралом працюватимуть у Кропивницькому, інші – в районах. З’явились в розпорядженні вогнебороців ще й сучасні піноутворювачі та європейські апарати захисту органів дихання.

переглядів: 28
13:07

Святий Миколай завжди приходить із подарунками, тож його нетерпляче очікують не лише діти, а й чимало дорослих. І цей рік не став винятком для кропивничан.

переглядів: 98
13:05

Зазвичай мало не перед кожним засіданням міської ради до депутатів звертаються мешканці Кропивницького, зі своїми проблемами. Не стало винятком і третє засідання дев’ятої сесії міської ради, яке відбулось 19 грудня.

переглядів: 463
13:04

Сезон асфальтування дорожнього покриття вже завершено, проте у Кропивницькому залишились двори, де відновлювальні роботи виконали, а бордюри не закріпили.
Міський голова Кропивницького Андрій Райкович переконаний, що необхідно доробити все якісно.

переглядів: 120
13:04

Однією з основних тем понеділкової апаратної наради у міській раді Кропивницького було наведення порядку в місті. Дощі заважали повноцінно прибирати, але надалі синоптики обіцяють похолодання, тож міський голова Андрій Райкович дав завдання комунальникам активізувати роботи.

переглядів: 90
13:02

Резонансне питання, пов’язане з газопостачанням Кропивницького міський голова порушив на апаратній нараді 18 грудня. Нині обидва теплогенеруючих підприємства міста подають тепло стабільно.

переглядів: 91
13:00

18 грудня урочисто відкрився оновлений шаховий клуб “Гамбіт”. Почесне право перерізати стрічку було надано міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, голові обласної федерації шахів Ігорю Волкову та тренеру клубу Георгію Дубівці.

переглядів: 206
« 1 2 3 ... 784 785 786 »
pgt 0.72062 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua