МЕНЮ


10:23

Наступного року видання відзначатиме свій чвертьстолітній ювілей. Багато подій літературних відгомоніло за цей час у серединному краї межиріччя Бугу і Дніпра: їх значною мірою намагалась фіксувати «Вежа».

переглядів: 20
09:59

" border="0" width="460">Виступаючи на параді в Москві 7 листопада 1941 року, Сталін сказав: «На вас смотрят порабощённые народы Европы, подпавшие под иго немецких захватчиков, как на своих освободителей. Великая освободительная миссия выпала на вашу долю. Будьте же достойными этой миссии! Война, которую вы ведёте, есть война освободительная, война справедливая. Пусть вдохновляет вас в этой войне мужественный образ наших великих предков – Александра Невского, Димитрия Донского, Кузьмы Минина, Димитрия Пожарского, Александра Суворова, Михаила Кутузова!»

переглядів: 11
09:22

Карантин, а, можливо, й надзвичайний стан, який може бути введений в країні через поширення коронавірусу, ясна річ, принесуть величезні збитки економіці. Йдеться, як мінімум, про пів мільйона втрачених робочих місць, мільярди гривень. Очевидно, не уникнути втрат і нашому місцевому бізнесу. Ось як прокоментував цю ситуацію виконавчий директор обласного відділення Української спілки підприємців і промисловців Сергій Бедзай:

переглядів: 44
08:50

Завітавши до художньо-меморіального музею Олександра Осмьоркіна, не можна звернути увагу на велике фото меморіального комплексу із зображенням видатного єлисаветградського архітектора Якова Паученка з маленьким хлопчиком на руках – племінником, майбутнім професором живопису Олександром Осмьоркіним А підійшовши до вітрини, побачимо інші світлини: батьки Олександра Осмьоркіна – Олександр Павлович та сестра Якова Васильовича Паученка Олімпіада Василівна, юний Саша Осмьоркін, який, опираючись на стіл, задумливо дивиться у простір, розмірковуючи над малюнком пейзажного мотиву, а далі – Олександр Осмьоркін уже в більш дорослому віці в театральному костюмі Гамлета.

переглядів: 21
14:08

У Крoпивницькoму Krop:Hub прoвoдить блaгoдійну aкцію “Ми на відстані, але ми разом” нa підтримку людей, які зaлишaються в “стрoю” під чaс кaрaнтину.

переглядів: 37
15:27

Знову звертаюся до вас з настійливим проханням зрозуміти, що навіть за умови спокійної ситуації з коронавірусом, всі ми не просто маємо, а зобов’язані перебудувати своє життя відповідно до умов карантину. Так зараз живе увесь світ!

переглядів: 70
14:51

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник, у всіх салонах комунальних транспортних засобів (автобусів і тролейбусів) розміщені актуальні сьогодні інформаційні матеріали Всесвітньої організації охорони здоров’я. Соціальна реклама з інформацією про необхідні санітарні заходи профілактики поширення небезпечного захворювання надало комунальне некомерційне підприємство “Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради”.

переглядів: 83
14:38

Загроза поширення пандемії коронавірусу поставила сьогодні у зону найбільшого ризику літніх людей. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме серед цієї категорії населення зафіксовано найбільше летальних випадків після інфікування вірусом COVID-19. У зв’язку з цим секретар міської ради Андрій Табалов звернувся до кропивничан надати максимальну допомогу і підтримку людям поважного віку.

переглядів: 69
« 1 2 3 ... 918 919 920 »
pgt 0.60128 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua