МЕНЮ
08:41

Про те, що в Кропивницькому незабаром з’являться великі автобуси, містяни знають і схвалюють. Це підтвердило опитування кропивничан на зупинках громадського транспорту.

переглядів: 52
08:41

Ось уже кілька сесійних засідань поспіль група депутатів міської ради Кропивницького – представники фракцій ВО "Батьківщина", "Самопомочі", "Радикальної партії Олега Ляшка" та частина фракції "БПП "Солідарність" – бойкотують роботу ради, вимагаючи включити до порядку денного питання так званого меморандуму, який вони склали. Засідання наступної, дев’ятої сесії міської ради Кропивницького призначено на 16 травня. Вимоги, вказані у меморандумі, є в порядку денному. Тож чи прийдуть депутати, чи почнуть працювати, як того вимагає громада? Керівництво міської ради сподівається, що так.

переглядів: 46
08:39

Міжнародний день сім’ї відзначається щороку 15 травня. Кожна дитина має право на виховання у сім’ї. Якщо з різних причин родина руйнується, а дитина залишається без турботи та піклування, то її долею опікується держава. Але нині в нашій країні взято курс на розвиток форм саме родинного виховання таких дітей, однією з яких є дитячі будинки сімейного типу. Виховуючись у родині, діти отримують чіткі соціальні орієнтири, набувають досвіду перебування у соціумі, виростають повноцінними громадянами із розумінням, як будувати своє подальше життя.

переглядів: 50
08:38

Останніми роками в Кропивницькому значно активізувалися громадські організації, які стоять на захисті зелених насаджень. І це, безумовно, позитивний момент. У журналістиці я – двадцять років і добре, наприклад, пам’ятаю, як жителі міста байдуже спостерігали за винищенням дерев на нинішній вулиці Героїв Майдану. Зараз на такі випадки громадськість відразу реагує. Як і влада.

переглядів: 57
08:37

Десятого травня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів прийом громадян з особистих питань. Цього дня виявили бажання зустрітися із очільником міста восьмеро кропивничан.

переглядів: 46
08:37

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з мешканцями гуртожитку, що по вулиці Кільцевій. Жителі будинку вже тривалий час не можуть порозумітися між собою.

переглядів: 42
08:36

Традиції перераховувати власну заробітну плату на користь людей, які потребують матеріальної допомоги, міський голова Андрій Райкович не порушує.

переглядів: 35
08:35

15 квітня у Кропивницькому розпочався сезон літньої торгівлі, який триватиме до 15 жовтня. За якими принципами організовуватиме літню торгівлю міська влада, які вимоги ставитиме до підприємців – розповідає начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Сергій Горбовський.

переглядів: 40
08:35

Комунальні служби прибрали перехід під мостом на вулиці Великій Перспективній, біля Набережної. Відповідне доручення головному управлінню житлово-комунального господарства міської ради дали секретар міської ради Андрій Табалов та начальник спецінспекції Андрій Максюта.

переглядів: 42
« 1 2 3 ... 729 730 731 »
pgt 0.60751 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua