МЕНЮ


11:45

«29 листопада у приміщенні кропивницької гімназії імені Олени Журливої відбувся вечір пам‘яті відомої української поетеси, педагога, співачки Олени Костянтинівни Журливої (Котової), яка в 1951-1956 роках працювала в навчальному закладі вчителем української мови та літератури. На захід завітали краєзнавці, представники бібліотек, діячі освіти. Співробітники літературно-меморіального музею І. К. Карпенка-Карого також були учасниками події. Зокрема, директор музею Лариса Хосяінова розповіла присутнім, які меморії, пов‘язані з життям і творчістю Олени Журливої, зберігаються у фондах музею і хто був дарувальником», – такий запис з’явився на сайті міського літературно-меморіального музею імені І. Карпенка-Карого.

переглядів: 56
11:11

Міська влада Кропивницького не відступиться від обраного шляху модернізації зовнішнього освітлення обласного центру. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час свого звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 31
10:59

У 2019 році у Кропивницькому капітально відремонтовано дороги на 17 вулицях в різних мікрорайонах міста. На цьому акцентував увагу міський голова Андрій Райкович під час звіту перед громадськістю 4 грудня.

переглядів: 37
10:26

У вівторок секретар міської ради Андрій Табалов, який є депутатом 42-го виборчого округу, провів зустріч з жителями Великої Балки, на якій обговорили можливість відкриття аптеки по вулиці Чайковського.

переглядів: 30
09:52

У міській раді Кропивницького відбувся звіт міського голови Андрія Райковича за результатами діяльності у 2019 році. Очільник міста розпочав його з теми будівництва. Адже розбудова міста для команди Андрія Райковича стала ключовим напрямком. Цього року міська влада підтвердила: Кропивницький здатен реалізовувати масштабні і довгоочікувані проєкти.

переглядів: 37
09:09

У вівторок відбувся святковий концерт з нагоди 45-ї річниці КЗ “Музична школа № 2 ім. Ю.С. Мейтуса міста Кропивницького” “Чуття єдиної родини”. Учасників святкового концерту привітав міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 29
12:48

Директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Маріанна Морква на нараді міського голови поінформувала, що у 2019 році вперше за останні роки залучені кошти Державного фонду регіонального розвитку в розмірі 31,1 млн грн на реалізацію проєктів, які покращили транспортну інфраструктуру обласного центру. Це – капітальний ремонт дороги по провулку Об’їзному, вулицях Харківській, Степана Разіна, дороги від вулиці Степана Разіна до провулку Степового і до Далекосхідного кладовища та поточний ремонт вулиці Полтавської, від вулиці Васнєцова до площі Дружби народів.

переглядів: 107
12:12

Для багатьох людей середнього і старшого віку в кінці 80-х – на початку 90-х років минулого століття джерела самоусвідомлення відкривалися саме через публікації у тодішній газеті «Літературна Україна». Та й у часи брєжнєвщини це видання було своєрідним оплотом спротиву системі, звісно, наскільки це було можливо. Сама присутність українського слова уже була символом опору суцільній русифікації, що тоді просто накрила Україну.

переглядів: 90
11:50

Напередодні свого 94-річчя і 70-річчя з дня заснування вже неіснуючого ансамблю «Ятрань» хочу згадати добрим словом людей, які своїм життям у минулому творили мистецькі епохи. Бо не шануючи досягнень минулого, ми не матимемо майбутнього.

переглядів: 83
« 1 2 3 ... 900 901 902 »
pgt 0.51233 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua