МЕНЮ


10:14

Підйомник, який допомагатиме людям з обмеженими можливостями потрапити у вагон залізниці, метро, автобус та інші транспортні засоби, розробили активісти обласної Асамблеї інвалідів під керівництвом голови організації Олександра Боршуляка.

переглядів: 30
10:13

12 березня у міській раді Кропивницького під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна відбулася нарада з керівниками комунальних підприємств та ЖЕО щодо озеленення обласного центру.

переглядів: 10
10:13

Уже чотири роки наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, чотири роки українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 33
10:12

Українські морги з 15 березня не зможуть прийняти тіло без проведення судово-медичної експертизи трупа.

переглядів: 70
10:10

В художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна до дня народження видатного зодчого, якому судилося творити архітектурний ансамбль історичного центру сучасного міста Кропивницького, представлено тематичну виставку «Художник архітектури Яків Паученко».

переглядів: 10
10:07

Сподіваюсь, усі бажаючі встигли побувати на виставці в галереї “Єлисаветград” «Художня палітра Кіровоградщини», бо вже за два тижні експозицію було замінено.

переглядів: 10
10:01

З дружиною загиблого в перші місяці антитерористичної операції на сході України воїна-прикордонника Олега Паршутіна Оксаною ми познайомились під час урочистостей, які влаштувала міська влада Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня.

переглядів: 70
10:00

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович високо оцінив роботу комунальників під час снігопадів, ожеледиці та при суттєвому зниженні температури повітря.

переглядів: 99 / коментарі (2)
09:58

Теплими словами, квітами та цінними подарунками привітав міський голова Андрій Райкович у переддень Міжнародного жіночого дня 57 дружин загиблих, військовополонених та зниклих безвісти кращих синів України, які захищали в зоні АТО суверенітет і незалежність нашої держави, а також матерів-героїнь.

переглядів: 68
« 1 2 3 ... 796 797 798 »
pgt 2.85811 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua