МЕНЮ


09:14

Коли країна відзначає День учителя, чомусь, як ніколи раніше, душу заполоняють спогади, думки, уривки слів і подій, що складалися у мозаїку вдячності усім тим, хто колись віддав тобі частинку власного серця.

переглядів: 14
09:09

Відкритий лист директору Кропивницького ВКГ Давидчук В. М.

переглядів: 15
08:59

З подивом ознайомився у «Вечірці» з розміщеним там комунальним підприємством «Теплоенергетик» Публічним договором про надання послуг з централізованого опалення. Мені вже доводилось писати на тему публічного договору. Такий договір (по суті, віртуальний) вже давно «укладає» з необізнаною або просто байдужою частиною населення нашого міста ТОВ «Екостайл». Я доводив, що пропозиція укладати публічний договір для надання будь-якої житлово-комунальної послуги, є грубим порушенням чинного законодавства, сподівався на підтримку керівництва міста. І от знову, та ще й комунальне підприємство міської ради.

переглядів: 15
08:59

Осінь насичена багатьма яскравими святами, одним з особливих серед них є День художника, до якого в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна урочисто відкрилася виставка творів відомих одеських митців – заслужених художників України Галини та Анатолія Кравченків «Акварельна Україна: Одеса – Кропивницький», організована у співпраці з Одеською обласною організацією Національної спілки художників України з ініціативи та за сприяння власника галереї «Єлисаветград» Миколи Цуканова.

переглядів: 33
08:53

День міста, крім традиційних урочистостей, вагомих і не дуже подарунків містянам, приніс ще одну давно очікувану подію. У нашому місті відкрилась книгарня «Є». Про те, що ця славна мережа має бути присутньою і в Кропивницькому, йдеться вже, здається, не один рік. Готували для неї приміщення колишнього кафе «Соки-води» на нинішній Дворцовій, але щось не склалось і «Є» відкрила двері по сусідству, неподалік, на цій же вулиці.

переглядів: 15
11:49

Передсвяткова пресконференція міського голови Кропивницького Андрія Райковича стала цікавою розмовою про найближче майбутнє обласного центру. Очільник міста і журналісти активно обговорювали пріоритетні намрямки розвитку Кропивницького у 2020 році.

переглядів: 166
11:14

21 вересня Кропивницький прийматиме вітання із Днем міста. Йому виповнюється 265 років. З цієї нагоди в обласному центрі запланована ціла низка цікавих заходів.

переглядів: 237
10:52

З нагоди 265-річчя заснування Кропивницького художньо-меморіальний музей Олександра Осмьоркіна підготував для мешканців та гостей міста подарунок – виставку «Живописна палітра Сергія та Анатолія Шаповалових».

переглядів: 161
« 1 2 3 ... 891 892 893 »
pgt 0.63907 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua