МЕНЮ


10:14

Вісімнадцятого травня біля першого корпусу музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза, що на вулиці Віктора Чміленка, відбувся святковий концерт за участі учнів, викладачів і творчих колективів школи до Міжнародного дня музеїв.

переглядів: 49
09:31

Нещодавно в Новенській селищній раді відбулася презентація збірки-альманаху «Новенчани на сторожі Вітчизни».

переглядів: 48
09:03

Високовольтні підстанції – це ключові об’єкти в структурі електропостачання. Надійність і стабільність роботи обладнання однієї окремо взятої підстанції є чинником, який визначає якість електрозабезпечення цілих регіонів, а це десятки населених пунктів, сотні великих і малих підприємств, комунальне господарство.

переглядів: 50
14:43

Свято «Кропивницький в орнаментах вишиванки» розпочалося 16 травня у Всесвітній день вишиванки на площі перед міською радою Кропивницького.

переглядів: 191
14:04

Доволі знакова подія відбулась у музичному житті Кропивницького: два хорових колективи музичної школи №2 імені Ю. Мейтуса перемогли на престижних мистецьких фестивалях у Франції та Польщі. Ансамбль старших учнів «Согласіє» святкував своє сходження на першу сходинку п’єдесталу пошани в творчому конкурсі «Зірки Парижа», а хор учнів молодших класів «Веселка» полонив серця глядачів і журі фестивалю «Samozvity» у Перемишлі.

переглядів: 192
13:21

У вівторок секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрівся з мешканцями мікрорайону Жадова. Темою для обговорення стала подальша доля котловану біля 1-го і 2-го корпусів будинку № 28. На зустріч зібралися декілька десятків активних місцевих жителів, яким не байдужа ситуація у рідному мікрорайоні.

переглядів: 193
12:57

У зв’язку iз початком монтажу “арки” у шляхопроводi по вулицi Ельвортi, що у Кропивницькому, на дiльницi Знам’янка-Помiчна адмiнiстрацiя АТ «Укрзалiзниця» змiнює маршрути i розклади шести потягiв iз 30 травня по 15 червня. Змiненим маршрутом прямуватимуть поїзди:

переглядів: 196
12:03

Перш за все, слід віддати належне власникам товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» за вдалу, привабливу назву – натяк на ЕКОлогічний стайл (stule) – стиль (манера, напрямок, спосіб) його діяльності. Але, на жаль, поки що не можу додати до цього ще щось позитивного з приводу функціонування цього монополіста у сфері вивезення твердих побутових відходів (ТПВ) у Кропивницькому. Як відомо, ще у листопаді 2018 року виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про виділення тарифу на вивезення ТПВ із загального з утримання багатоквартирних будинків. Не буду зупинятись на якості виконання цієї послуги, численних скаргах і відгуках споживачів та попередженнях керівництву «Екостайл» від міського голови Андрія Райковича. Зараз мова піде про взаємодію цього ТОВ не з відходами, а безпосередньо зі споживачами, тобто з його «годувальниками».

переглядів: 195
11:30

Історія нашого міста – то історія її родини, адже Олена Смотренко – кропивничанка (єлисаветградка, кіровоградка) у п’ятому поколінні. Її прапрадід Терентій Захарович Смотренко тримав біля поселення Голти (нині Первомайськ) водяний млин. Але згодом його бізнес занепав. Він продав млин і переїхав до Єлисаветграда. Його син Олексій Терентійович мав коптильню на Кущівці, а в центрі міста – ковбасний магазинчик. Дід Олени закінчив кавалерійське училище і саджав дерева у Ковалівському парку. Це місто, за словами Олени, буквально вшите в неї, а вона – в нього. Вона – частинка цілісної міської мозаїки. Каже, що, коли йде бруківкою старовинного тротуару вздовж палацового комплексу біля Ковалівського парку, уявляє, як цією дорогою ходила її бабуся. Тепер ходять її батько, вона, її донька.

переглядів: 197 / коментарі (1)
« 1 2 3 ... 877 878 879 »
pgt 0.45744 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua