МЕНЮ


19:13

— вважає заступник голови партії “Реформи і Порядок” Сергій Соболєв.

переглядів: 5530
09:41

Саме такою була тема, що обговорювалась на черговому засіданні прес-клубу ринкових реформ. Напередодні професійного свята ракетників (воно відзначалось минулої суботи) журналісти побували в одній із ракетних частин Кіровоградського гарнізону.

переглядів: 4998
09:28

В.МоцнийЗдано в експлуатацію депо пожежних частин Добровеличківського та Новоукраїнського районів. Будівництво в Добровеличківському районі велося з 1994 року, в Новоукраїнському — з 1998.

переглядів: 5353
14:20

3 ноября завершилась акция Кировоградской областной организации народной партии “Яблоко” “Выиграй яблочный сад”. Напоминаем, что на протяжении недели принимались заявки от жителей города, желающих украсить свои улицы и дворы яблонями. Наибольшее количество индивидуальных заявок поступило с улицы им.Терешковой, коллективных – с улиц Фрунзе, Октябрьской революции и Егорова. По этим адресам жители получили саженцы яблочных деревьев.

переглядів: 5384
14:20

3 листопада завершилася акція Кіровоградської обласної організації народної партії “Яблуко” “Виграй яблучний сад”. Нагадуємо, що протягом тижня приймалися заявки від жителів міста, що бажають прикрасити свої вулиці і двори яблунями. Найбільша кількість індивідуальних заявок надійшло з вулиці ім.Терешкової, колективних – з вулиць Фрунзе, Жовтневої революції й Єгорова. По цих адресах жителі одержали саджанці яблучних дерев.

переглядів: 4720
09:23

Начальник Знам’янського відділу ДАІ Олександр Урсаленко та сержант Олександр СкалковичУвечері шістнадцятого жовтня наряд Знам’янської ДПС (старший сержант Валерій Кравцов та сержант Олег Мартинов) вийшли на патрулювання. Тільки-но до них приєднався начальник Знам’янського відділення ДАІ УМВС в Кіровоградській області Олександр Урсаленко, як до посту під’їхав КамАЗ. З автомобіля мало не на ходу вискочив схвильований водій і повідомив “даішникам”, що в салоні перебувають зловмисники. Дорожні правоохоронці зреагували миттєво: пасажири були затримані.

переглядів: 5302
13:20

Невероятно, но факт: спустя десять лет независимости наконец-то принят новый Уголовный кодекс Украины, который вступил в силу с 1 сентября сего года. А до этого у нас действовало уголовное законодательство несуществующего командно-административного государства, принятое более 40 (!) лет назад.

переглядів: 8149
« 1 2 3 ... 953 954 955 »
pgt 0.5169 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua