МЕНЮ


09:13

Таким був лейтмотив виступу голови партії „Реформи і порядок" (блок „Наша Україна") Віктора Пинзеника під час зустрічі з журналістами у Кіровограді.

переглядів: 2574
07:31

Саме цій, партійній, сфері діяльності нашого відомого земляка Володимира Винниченка була присвячена Всеукраїнська наукова конференція, організована обласною організацією СДПУ(о), Кіровоградським соціально-педагогічним інститутом та філологічним факультетом Кіровоградського державного педуніверситету.

переглядів: 2636
03:12

7 листопада 2002 року міським головою видано розпорядження №34-мр "Про скликання п'ятої сесії міської ради двадцять четвертого скликання". 14 листопада 2002 року міським головою видано розпорядження №35-мр про внесення змін і доповнень до цього розпорядження.

переглядів: 3084
15:33

Юрій КармазінЮрій Кармазін: "Нормально, коли з приводу питань зовнішньої політики України, робить заяви міністр закордонних справ, Прем'єр-міністр чи Президент України, або за їх дорученням, ця позиція доводиться суспільству прес-секретарем. І зовсім ненормально, коли це робить начальник канцелярії Президента".
Дискусія, що точиться останні дні навколо небажання деяких американських посадовців бачити на самміті в Празі українського Президента Л.Кучму, викликала ще більшу увагу, коли із своєю позицією стосовно цієї поїздки виступив начальник канцелярії Президента України В.Медведчук.

переглядів: 2392
15:30

Леонід КроплісЯк відомо, з першого червня нинішнього року набув чинності Закон України "Про судоустрій", що передбачає єдину систему судів загальної юрисдикції, яка складається з місцевих та апеляційних судів, Касаційного суду, Вищого господарського суду, Вищого адміністративного суду та Верховного суду України. Згідно з цим законодавчим актом, до першого січня 2003 року має утворитися державна судова адміністрація, яка здійснюватиме організаційне забезпечення діяльності судової системи. Це означає, що суди вже не підпорядковуються органу виконавчої влади - Міністерству юстиції. І хоча в законі чітко сказано, що до утворення державної судової адміністрації зберігається існуючий порядок організаційного забезпечення та фінансування діяльності судів, Міністерство юстиції вже відмовилося від фінансування судової гілки влади, а ще не створена державна судова адміністрація почне розподіляти кошти аж з нового року. Виходить, нині суди виживають самі по собі? З таким запитанням кореспондент "Вечірньої газети" звернулася до голови місцевого суду Ленінського району міста Кіровограда Леоніда КРОПЛІСА:

переглядів: 3504
12:47

Державний департамент пожежної безпеки МВС України повідомляє, що протягом останніх років ситуація з пожежами та загибеллю людей на них залишається тривожною. Щороку в країні виникає близько 60 тисяч пожеж, на яких гине та отримує травми понад 5 тисяч чоловік. За дев'ять місяців поточного року в Україні сталося понад 45 тисяч пожеж, економічні втрати від яких склали 273 мільйони гривень. Внаслідок пожеж загинуло 2100 осіб. Ще 1300 осіб отримали травми.

переглядів: 3955
16:53

"Вечірня газета" вже повідомляла, що з першого жовтня в області розпочалася широкомасштабна операція "Чисті руки".

переглядів: 4825
19:48

Микола Чигрін- Теплозабезпечення обласного центру є і буде безперебійним, - запевнив журналістів кіровоградський міський голова Микола Чигрін під час чергової прес-конференції у міськвиконкомі.
Заступник міського голови-начальник головного управління житлово-комунального господарства міста Наталя Чебаник щойно повернулася з відрядження до ДК "Газ України", де вирішено питання постачання газу: ліміти на першу декаду достатні.

переглядів: 2414
16:32

Господарський суд Кіровоградської області зобов'язав Кіровоградську міську раду довести до відома населення інформацію про визнання цим судом недійсними такі рішення другої сесії Кіровоградської міської ради:

переглядів: 2145
« 1 2 3 ... 929 930 931 ... 946 947 948 »
pgt 0.50561 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua