МЕНЮ


16:14

Відомо, що у віддалених мікрорайонах Кіровограда (скажімо, в таких, як Кущівка, Завадівка чи Масляниківка) криміногенна обстановка дуже напружена. Подекуди повна відсутність вуличного освітлення та віддаленість від центру дозволяють переступати межу закону. Численні крадіжки та пограбування - яскраве тому підтвердження. Після восьмої години вечора люди старшого віку бояться виходити на вулицю... Щоб виправити цю ситуацію, дев'ятого жовтня з жителями мікрорайону Масляниківки зустрічалися правоохоронці міста. Заступник начальника Кіровоградського міськвідділу міліції з громадської безпеки Валерій Шевчук, начальник Ленінського РВВС Сергій Нікітін, його заступник Євген Сагайдак та депутат Ленінської районної ради Олександр Поляков, відповідаючи на численні запитання мешканців, наголосили на необхідності створення в мікрорайоні добровільної народної дружини. Бо порядок та безпека на вулицях міста - справа спільна. Тому й підтримувати його треба спільними зусиллями громадськості та правоохоронців. Після зустрічі було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання мікрорайону Масляниківки силами дільничних інспекторів, нарядів патрульно-постової служби міліції та членів міської дружини з охорони громадського порядку. Перевірено чотири притони, сім місць стихійної торгівлі, чотири кав'ярні. У ході відпрацювання було розкрито два злочини: крадіжку металевих труб з гідрологічного посту та розповсюдження наркотичного зілля громадянином К.

переглядів: 3175
14:12

Леонід ШевченкоЗрозуміло, що стан справ у пожежній охороні відповідає стану справ у суспільстві в цілому. На сьогодні вже фактично вичерпані матеріально-технічні ресурси, які накопичувалися протягом багатьох років. Нині УДПО УМВС в області важко забезпечити підпорядковані підрозділи потрібною кількістю пально-мастильних матеріалів, пожежним обладнанням, вогнегасними речовинами. А з кожним днем пожеж на території Кіровоградщини стає дедалі більше. Невже колись може так статися, що пожежники будуть безсилими перед стихією вогню?

переглядів: 2903
12:19

5 жовтня в Києві у Будинку кіно відбувся XII з'їзд ДемПУ. Головою Демократичної партії України знову обрано Анну Антоньєву.

переглядів: 2457
13:55

Надії на те, що міська рада колись нормально працюватиме, вмирати рано. На останньому засіданні третьої сесії розглядалися депутатські запити, і за позитивне вирішення названих цими запитами конкретних міських проблем одностайно голосував і молодий бізнесмен, і педагог. Зачитування цих запитів тривало не одну годину. Терміново треба: латати покрівлі на багатьох міських багатоповерхівках, "оживляти" ліфти, ремонтувати під'їзди.

переглядів: 2744
08:01

ПРОТОКОЛ №7
засідання лічильної комісії Кіровоградської міської ради третьої сесії двадцять четвертого скликання

переглядів: 3164
08:19

Першого жовтня відбулася третя сесія Ленінської районної ради м.Кіровограда ХХІV скликання, яка розглянула ряд важливих питань життєдіяльності міста та району.

переглядів: 2444
19:01

Микола КорецькийМісяць тому наказом по УМВС в Кіровоградській області новим начальником Кіровоградського міськвідділу міліції було призначено підполковника Миколу Корецького. Свою роботу в органах внутрішніх справ він починав у патрульно-постовій службі. Працював заступником начальника Олександрійського МВВС з громадської безпеки, а потім на посаді заступника з оперативної роботи. Протягом останнього року очолював Кіровський РВВС міста Кіровограда.

переглядів: 3314
17:24

Практично всі правоохоронні органи (міліція, прокуратура, митниця, ДПА, СБУ) мають повноваження боротися з корупцією.

переглядів: 3285
« 1 2 3 ... 928 929 930 ... 942 943 944 »
pgt 0.48868 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua