МЕНЮ


08:01

ПРОТОКОЛ №7
засідання лічильної комісії Кіровоградської міської ради третьої сесії двадцять четвертого скликання

переглядів: 2925
08:19

Першого жовтня відбулася третя сесія Ленінської районної ради м.Кіровограда ХХІV скликання, яка розглянула ряд важливих питань життєдіяльності міста та району.

переглядів: 2326
19:01

Микола КорецькийМісяць тому наказом по УМВС в Кіровоградській області новим начальником Кіровоградського міськвідділу міліції було призначено підполковника Миколу Корецького. Свою роботу в органах внутрішніх справ він починав у патрульно-постовій службі. Працював заступником начальника Олександрійського МВВС з громадської безпеки, а потім на посаді заступника з оперативної роботи. Протягом останнього року очолював Кіровський РВВС міста Кіровограда.

переглядів: 3078
17:24

Практично всі правоохоронні органи (міліція, прокуратура, митниця, ДПА, СБУ) мають повноваження боротися з корупцією.

переглядів: 3023
16:51

Василь МоцнийЯк наступний крок державотворення незалежної України сприйняв голова облдержадміністрації Василь Моцний програму політичних реформ, запропонованих нещодавно Президентом України Леонідом Кучмою. Про основні аспекти політично-економічної ситуації в країні і на Кіровоградщині йшлося на брифінгу, який дав керівник області за ініціативою облтелерадіокомпанії.
- Видаючи свої Укази з найактуальніших питань діяльності держави, Президент України розв'язував проблеми, що не були на той час законодавчо відрегульовані, - відзначив голова облдержадміністрації. - Парламентсько-президентська республіка - це більш поміркована й інтенсивна робота парламенту. Тоді посада Президента представляє державу у зовнішній політиці, а розв'язання внутрішніх проблем щодо поточної ситуації повинні бути чітко виписані в парламентській роботі.

переглядів: 2549
18:41

Вперше за п'ять місяців після виборів у приміщенні міськвиконкому відбувся день депутата. Навряд чи можна сказати, що депутати виявили високу активність - у залі були присутні 19 народних обранців. Перед ними звітували і відповідали на запитання заступник начальника управління житлово-комунальної інфраструктури міста Наталя Чебаник, начальник управління освіти Анатолій Прилипко, начальник міської спеціалізованої інспекції Григорій Лук'янченко, завідуючий відділенням комунальної гігієни міської санітарно-епідеміологічної станції Віктор Гусєв. У депутатському зібранні взяв участь міський голова Микола Чигрін.

переглядів: 2494
10:12

Президент України Леонід КучмаВельмишановні народні депутати!
Щиро вітаю вас у день відкриття осінньої сесії.
Участь у Йоганнесбурзькому Всесвітньому саміті зі сталого розвитку, де я маю честь представляти нашу державу, надихає на дещо інший формат міркувань стосовно української політики, ніж той, до якого ми, занурені у поточні справи, звикли. Цими міркуваннями я хотів би сьогодні з вами поділитися.
Відомо, що концепція сталого розвитку передбачає перегляд співвідношення між трьома "китами": економікою, соціальною та екологічною царинами, перехід до нової парадигми розвитку, в центрі якої стоятиме людина, якість та безпека її життя. Зверніть увагу: не технологічний прогрес, не економічна ефективність, а людина, що має право на гідне та безпечне життя, а також життя своїх дітей та прийдешніх поколінь.

переглядів: 2512
09:03

У цих хлопців трохи дивне як для нашого часу захоплення. Вони витрачають свій вільний час і гроші на те, що не приносить ніякого прибутку. Одягаються у форму неіснуючої армії. Але через півгодини після нашого знайомства я опинився в зовсім іншому світі.

переглядів: 3031
« 1 2 3 ... 898 899 900 ... 912 913 914 »
pgt 0.51973 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua