МЕНЮ


15:33

голова громадської ради при ДПА в Кіровоградській області Ігор ВОЛКОВГромадська рада при Державній податковій адміністрації у Кіровоградській області створена у червні минулого року. Її головою, за рекомендацією податківців, став Ігор Волков — директор однієї з виробничо-комерційних фірм Кіровограда (зараз він — начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації), депутат міської ради і, крім усього, керівник громадської організації — територіального відділення в нашій області Асоціації платників податків України. Отож досвід співробітництва з податковою службою у нього був, і це, звісно, її керівництвом враховувалось.

переглядів: 2753
15:26

Днями в Кіровоградській міській раді відбувся черговий день депутата. Цього разу мова йшла про стан злочинності, заходи по її профілактиці та організацію роботи дільничних інспекторів міліції. Ці питання — завжди в полі зору депутатів міської ради, — зазначив головуючий на засіданні секретар міської ради Микола Цуканов. На міську міліцію цього року заплановано витратити півмільйона гривень, тож депутати та територіальна громада мають повне право запитати про її роботу.

переглядів: 2428
14:43

Пенсійний фонд України, зважаючи на численні звернення, роз'яснив порядок сплати з 1 січня 2004 року страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування.

переглядів: 2579
12:01

Кіровоградські ветераниОлександр ПОЛІТАЄВ, ветеран: "Ініціативу єпископа Пантелеймона я вважаю незаконною, бо у нашій державі церква відокремлена від держави і не має права втручатися в подібні речі. А перейменувати місто з точки зору тисяч ветеранів, які його захищали, відбудовували, щонайменше — неморально".
Анатолій КАТРЕНКО, депутат кіровоградської міської ради: "Я виріс у Кіровограді. Це — мій дім. І при тому, скільки нам треба у цьому домі зробити, розмови про перейменування, як на мене, це просто випускання пари. Не треба на цьому зациклюватись, ці дискусії слід облишити взагалі".

переглядів: 2474
11:10

Петр СимоненкоДепутат Верховной Рады, лидер Коммунистической партии Петр Симоненко предлагает Раде запретить рекламу табака и алкоголя с 1 января 2005 года. Об этом говорится в проекте закона об изменениях в закон "О рекламе", сообщает marketing.vc. Симоненко предлагает Раде запретить рекламу табака и алкоголя на телевидении, радио, в Интернете, на плакатах и рекламных щитах, а также в печатных изданиях, кроме профессиональных (для производителей табака и алкоголя).

переглядів: 1745
15:00

Володимир ПузаковЦе дуже серйозне питання, отож, хотілося б зустрітися з ініціаторами перейменування, хотілося б, щоб влада знала нашу позицію. У нас сьогодні безліч проблем. Не буду їх перераховувати — люди їх добре знають. Цього року ми відзначатимемо 250-річчя міста. Скільки треба всього зробити! Я буквально вчора був у першого заступника міністра транспорту — треба вирішити питання із реконструкцією нашого вокзалу, а коштів на це у бюджеті міста нема.

переглядів: 2389
12:23

Віталій ВієвськийПроблема перейменування серйозна, адже ми відповідальні перед жителями міста й області. Аргументи, висловлені прихильниками повернення історичної назви, не витримують жодної критики. Я дякую краєзнавцю Юрію Матівосу, який здійснив гарний екскурс в історію. Твердження, що назва Єлисаветград має святу основу, безпідставні. Місто пізніше найменували, і, через діяння людей, воно набувало ознак святості.
Як потужний індустріальний центр, обласний центр Кіровоград склався пізніше, за радянської влади. Це пов'язано з економічними, політичними, культурними, моральними змінами, які відбулися після революції. Кіровоград об'єднує широкі верстви населення, Кіровоград став історичною назвою, за Кіровоград люди проливали кров. 36 тисяч бійців загинуло при визволенні міста Кіровограда. І вони внесли свою частку в його історію, яскраву, яка, можливо, є визначальною в його 250-річний ювілей. Більше 26 частин у роки війни одержали назви Кіровоградських.

переглядів: 2878
12:16

20 лютого працівники органів реєстрації актів громадянського стану відзначили своє професійне свято.

переглядів: 4213
11:54

Костянтин ШляховийЯ у своїх висновках і судженнях спираюсь на документи. Багато цікавого про історію краю міститься у книзі нашого земляка Анатолія Пивовара "Поселення задніпрських місць до утворення Нової Сербії". Тут пояснюється чимало суперечливих моментів, вказується, хто й коли заснував Лелеківку, Катранівку, інші райони.
Мені зрозуміла позиція ветеранів, які стверджують, що Кіровоград — це теж історична назва. Так, ця назва вже має певний історичний ценз, хоча й менший за Єлисаветград. Але мене дивує позиція тих, хто пропонує дати місту нову назву, що означає розглядати історію тільки з позиції сьогоднішнього дня. Колись це вже було. Єлисаветград перейменували більшовики, і що з цього вийшло? Якщо цю тенденцію перейменувань не припинити, то вона ніколи не закінчиться.

переглядів: 2568
« 1 2 3 ... 887 888 889 ... 927 928 929 »
pgt 0.58588 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua