МЕНЮ


17:06

КіровоградАгітками претендентів у депутати, яких з кожним днем стає все більше, обклеєні зараз стовпи, двері під'їздів, стіни будинків, паркани, кіоски і навіть стовбури дерев. Найняті кандидатами помічники добросовісно відпрацьовують свої гроші.
Але при чому тут наша старенька двірничка, яка мусить все оте неподобство зішкрібати із перетворених незрозуміло на що дверей під'їзду. Нічні розклеювачі, ліплячи портрети свого "роботодавця", безцеремонно зривають чужого. Оскільки їхні колеги теж працювали на совість, то зірвати повністю листівку не вдається. Від "знищеного" претендента лишається то вухо, то око...

переглядів: 2255
10:21

Минулої п'ятниці на Кіровоградщині побував перший секретар ЦК Компартії України Петро Симоненко. Він зустрівся з виборцями у Кіровограді, Знам'янці, Олександрії. У Кіровоградському міськвиконкомі відбулася прес-конференція з участю лідерів комуністів області й міста Володимира Пузакова і Віталія Вієвського та кандидата на міського голову, висунутого Компартією, Анатолія Гуменного.

переглядів: 2344
21:17

Список виборчих дільниць та округів по виборах депутатів Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання та міського голови

переглядів: 6525
18:54

Список виборчих дільниць та округів по виборах депутатів Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання та міського голови

переглядів: 5369
11:39

Заслухавши доповідь голови обласної організації “Кіровоградщина — наш спільний дім” М.Єніна, виступ депутата Верховної Ради України Ганни Антоньєвої, збори обласної організації “Кіровоградщина — наш спільний дім” вирішили:

переглядів: 2424
15:18

Михайло ЦимбаревичБлизько двохсот чоловік зібрались в актовому залі адмінкорпусу ГРЕ-37. Працівники цієї організації, вчителі ЗОШ №22, дитячого садка, дитячої спортивної школи та інші гірничани прийшли сюди для того, щоб обговорити, хто найкраще представлятиме їхні інтереси в міській раді і кому можна довірити найвищу посаду в місті.
Щодо першого питання — особливих дискусій не було. Нині діючий депутат від виборчого округу №1 Андрій Кролевець зарекомендував себе як достойний поборник інтересів своїх земляків. Він неодноразово на ділі доводив, що невирішуваних проблем немає — чи то транспортне сполучення селища з містом, чи тепло- і водозабезпечення (досить актуальні для селища), а тепер ще й “енергетичний” конфлікт із відомчим сімейним гуртожитком ГРЕ-37 та багато інших справ, що потребують як детального вивчення, так і негайного розв’язання.

переглядів: 4534
15:12

Кіровоградська територіальна міська виборча комісія на своєму засіданні 5 лютого ц.р. зареєструвала кандидатом на міського голову Валерія Кальченка, голову обласної організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

переглядів: 2180
03:00

РІШЕННЯ окружної виборчої комісії виборчого округу №100 про утворення виборчих дільниць із зазначенням їх номерів, меж, місцезнаходження дільничних виборчих комісій

Витяг із постанови №14 від 6 лютого 2002 року (м.Новоукраїнка, Кіровський район)

переглядів: 3179
« 1 2 3 ... 876 877 878 ... 882 883 884 »
pgt 0.50127 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua