МЕНЮ


12:18

Верховная Рада приняла Закон "О телекоммуникациях", который отменяет ранее действовавший в Украине закон "О связи", включая ряд поправок к нему. В том числе — поправку о запрете оплаты входящих разговоров, которая была принята в начале текущего года и должна была вступить в силу в сентябре.

переглядів: 2481
12:54

На форумі демократичних сил, ініційованому "Нашою Україною", що відбувся цієї неділі у Кіровограді, Віктор Ющенко у своїх виступах дав відповіді на чимало запитань, які хвилюють і політичну та громадську еліту регіону, і суспільство в цілому.

переглядів: 2041
19:34

25 травня, у неділю, близько десятої години ранку у квартирі кіровоградки Алли О. пролунав дзвінок. Ще за мить у двері почали гупати ногами (та так сильно, що тріснула обшивка вхідних дверей, а зі стін посипалася штукатурка). Перелякана жінка відчинила: на порозі стояло троє співробітників міліції. Нічого не пояснивши, вони пройшли до кімнати, забрали із собою її тринадцятирічного сина Владислава. Через деякий час підліток повернувся додому. Хлопець поскаржився матері, що у міськвідділі міліції його катували протигазом та "моторолою" (так званий польовий телефон, принцип дії: до вух підводяться клеми і катованого б'є струмом), і він навіть кілька разів непритомнів. Окрім цього, Владислав говорив, що його ще й били, причому так, щоб на тілі не залишилося тілесних ушкоджень. У зв'язку з цим його мати, Алла О., звернулася із заявою до прокуратури міста. Була проведена перевірка.

переглядів: 2646
12:37

Микола ШвецьДоля ніби гралася із цією людиною, то щедро вмилостивляючи, то окроплюючи полиновою гіркотою. І сьогоднішня сповідь — то не лише підсумок півстолітнього життя-буття, то право чесної людини звернутися до кожного з нас — сучасників, земляків. А слово полковника МВС у відставці Миколи ШВЕЦЯ дорого вартує.
— Народився я в лютому 1953 року в Олено-Косогорівці Кіровоградського району. Так що тутешній, не зальотний, вибачте за міліцейський жаргон. Сім'я наша була вельми шанована в селі, завдячуючи батькові. Скільки його пам'ятаю, обіймав керівні посади — бригадира, управляючого тощо. Без спеціальної освіти так умів організувати справу, що міг заткнути за пояс будь-якого спеца. Знали: Яків Швець поганого не скаже, сяк-так не зробить. Такими ж ростив і синів своїх. А їх, хвалити Бога, у сім'ї четверо. Тож матері було мороки доста. Як-не-як п'ятеро мугиряк під дахом. Та, думаю, вона не горювала з того приводу. Хоч вимахали її сини, мов правічні дуби, та шанували матір і словом, і ділом. А з батьком розмова була коротка. Його класична фраза "Ти мого імені не ганьби!" була рубіконом, котрий ніхто з нас не смів переступити, бо знали: та пересторога — не порожня фраза. З діда-прадіда оленокосогорівці шанували родину за найвищу мудрість — любити працю і людей. Це було дороговказом і для нас. Я серед синів наймолодший, тож, окрім батька, моїми опікунами і взірцем для наслідування, як і годиться, були старші брати — Антон, Петро та Іван. На жаль, мама лишила нас, коли мені було лише п'ятнадцять. І трапилося це горе, коли я після восьмого класу поїхав вступати до Ачинського військово-повітряного льотного училища, що у Красноярському краї. Страшна звістка покликала додому і змінила все моє життя.

переглядів: 3923
16:27

Неприйняття у Кіровограді міського бюджету найболючіше вдарило по вчителях, лікарях і працівниках культури, які змушені були піти у відпустки без грошей. Чим викликана така критична ситуація? Із цим питанням "Вечірка" звернулася до першого заступника міського голови Олексія РОМАНОВА:

переглядів: 1701
18:24

Генеральний прокурор України Святослав Піскун з робочою поїздкою відвідав місто Севастополь. Предметом його уваги є виконання доручення Президента України про перевірку додержання вимог чинного законодавства щодо цільового використання державних коштів, матеріально-технічних засобів, нерухомості та земельних ділянок військовими частинами, які дислокуються на території Автономної Республіки Крим.

переглядів: 2423
10:40

Четыре года назад, 3 июля 1999 года в Киеве состоялось учредительное собрание, на котором было принято решение о создании Русского Движения Украины — первой в стране русской общественно-политической организации. Сегодня РДУ — мощная общественная сила, наиболее крупная и структурированная организация российских соотечественников на Украине. За ее плечами — процесс энергичной консолидации всех, кто считает, что русские должны быть активными участниками общественной и политической жизни страны, полноправным государствообразующим фактором Украины.

переглядів: 1966
16:14

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 01 липня 2003 року №16
Про скликання чергового засідання сесії міської ради

переглядів: 2140
12:34

Голова Кіровоградської облдержадміністрації видав розпорядження "Про підготовку до проведення збирання ранніх зернових і зернобобових культур та збереження врожаю 2003 року". Утворено обласний штаб по забезпеченню збирання урожаю. За повідомленням Прес-служби Кіровоградської ОДА, розпорядженням передбачено:

переглядів: 2800
« 1 2 3 ... 871 872 873 ... 900 901 902 »
pgt 0.57994 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua