МЕНЮ


19:22

У звіті депутата Кіровоградської міської ради Петра Овчара не було гучних слів про обов'язки народного обранця, про високу ціну людського довір'я - натомість пролунав стриманий перелік уже зроблених ним для мікрорайону Балашівки добрих справ. Їх, ці справи, не поділити на важливі й неважливі - у людському житті дрібниць немає. Тому цей перелік повторимо й ми - у хронологічному порядку, як це зробив депутат минулої неділі під час своєї зустрічі з виборцями у ЗОШ №23.

переглядів: 2261
18:15

Голова УРП "Собор", народний депутат України Анатолій Матвієнко коментує політичну ситуацію, в якій діятиме новопризначений уряд В.Януковича:

переглядів: 1996
11:03

Схоже, не кожен водій, свідомо(!) порушуючи правила дорожнього руху, розуміє, що саме він може стати причиною загибелі чи каліцтва багатьох людей. І, як наслідок, нинішнього року в області сталася 431 дорожньо-транспортна пригода, де загинуло 77 осіб. Ще 456 чоловік були тяжко травмовані. Загалом же співробітниками відділу ДАІ області виявлено понад 72,5 тисячі порушень правил дорожнього руху! Причому, левову частку складають випадки керування транспортом у нетверезому стані. На цьому акцентували увагу журналістів під час брифінгу начальник відділу ДАІ УМВС в Кіровоградській області Андрій Сергійчук і його заступники Іван Стеценко та Анатолій Бабенко. Тільки нинішнього року в області скоєно 35 ДТП, коли з місця пригоди водії зникли. У результаті цих автопригод десять осіб загинули, тридцять були травмовані. До честі даішників, більшість таких ДТП було розкрито, а винних водіїв притягнуто до відповідальності. Наразі нерозкритими залишаються чотири ДТП. Але у співробітників ДАІ вже є певні оперативні напрацювання, які дозволять вийти на слід водіїв-утікачів. Як от, скажімо, лише високий професіоналізм дорожніх міліціонерів дозволив вивести на чисту воду водія з Маловисківського району, який смертельно травмував малолітню дитину і зник з місця пригоди. Поки працівники ДАІ з'ясували особу горе-водія, він уже встиг перефарбувати авто, а потім розрізати його на чотири частини, щоб здати на металобрухт і таким чином відвести від себе підозру раз і назавжди...

переглядів: 2910
09:13

Таким був лейтмотив виступу голови партії „Реформи і порядок" (блок „Наша Україна") Віктора Пинзеника під час зустрічі з журналістами у Кіровограді.

переглядів: 2262
07:31

Саме цій, партійній, сфері діяльності нашого відомого земляка Володимира Винниченка була присвячена Всеукраїнська наукова конференція, організована обласною організацією СДПУ(о), Кіровоградським соціально-педагогічним інститутом та філологічним факультетом Кіровоградського державного педуніверситету.

переглядів: 2275
03:12

7 листопада 2002 року міським головою видано розпорядження №34-мр "Про скликання п'ятої сесії міської ради двадцять четвертого скликання". 14 листопада 2002 року міським головою видано розпорядження №35-мр про внесення змін і доповнень до цього розпорядження.

переглядів: 2766
15:33

Юрій КармазінЮрій Кармазін: "Нормально, коли з приводу питань зовнішньої політики України, робить заяви міністр закордонних справ, Прем'єр-міністр чи Президент України, або за їх дорученням, ця позиція доводиться суспільству прес-секретарем. І зовсім ненормально, коли це робить начальник канцелярії Президента".
Дискусія, що точиться останні дні навколо небажання деяких американських посадовців бачити на самміті в Празі українського Президента Л.Кучму, викликала ще більшу увагу, коли із своєю позицією стосовно цієї поїздки виступив начальник канцелярії Президента України В.Медведчук.

переглядів: 2138
15:30

Леонід КроплісЯк відомо, з першого червня нинішнього року набув чинності Закон України "Про судоустрій", що передбачає єдину систему судів загальної юрисдикції, яка складається з місцевих та апеляційних судів, Касаційного суду, Вищого господарського суду, Вищого адміністративного суду та Верховного суду України. Згідно з цим законодавчим актом, до першого січня 2003 року має утворитися державна судова адміністрація, яка здійснюватиме організаційне забезпечення діяльності судової системи. Це означає, що суди вже не підпорядковуються органу виконавчої влади - Міністерству юстиції. І хоча в законі чітко сказано, що до утворення державної судової адміністрації зберігається існуючий порядок організаційного забезпечення та фінансування діяльності судів, Міністерство юстиції вже відмовилося від фінансування судової гілки влади, а ще не створена державна судова адміністрація почне розподіляти кошти аж з нового року. Виходить, нині суди виживають самі по собі? З таким запитанням кореспондент "Вечірньої газети" звернулася до голови місцевого суду Ленінського району міста Кіровограда Леоніда КРОПЛІСА:

переглядів: 3027
« 1 2 3 ... 863 864 865 ... 880 881 882 »
pgt 0.53281 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua