МЕНЮ


19:46

Вчора відбулися збори ветеранської організації органів внутрішніх справ Кіровоградської області.

переглядів: 2398
16:24

Леоніда Кучма та Александер КвасьневськіУ рамках дводенного робочого візиту до Республіки Польща Президента України Леоніда Кучми у Варшаві розпочалися його переговори з Президентом Республіки Польща Александером Квасьневським. За повідомленням Укрінформ, темою переговорів стали підготовка до проведення Року Польщі в Україні, відкриття якого заплановано на квітень 2004 року, узгодження інших важливих українсько-польських заходів на високому рівні.

переглядів: 2301
15:53

Сьогоднішня Україна в очікуванні ще однієї важливої події у своїй icтopiї — вибори Президента України.

переглядів: 3336
15:16

Більшість із вас, шановні читачі, про таку функцію прокуратури, як представництво інтересів громадян та держави в суді, й не відає. А знати треба. Бо, скориставшись нею (якщо здоров'я не дозволяє чи немає грошей на оплату праці адвоката), ви зможете захистити свої права. Майнові, наприклад. Прокуратура стоїть також на сторожі державних інтересів (якщо є загроза порушень політичних, економічних чи інших). Так, за інформацією прес-секретаря прокурора області Наталії Алексєєнко, прокуратурою було заявлено позов до господарського суду в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України та повного товариства "Кіровоградський завод залізобетонних виробів" до приватного підприємства "Діана-Плюс" про відшкодування збитків у зв'язку з невиконанням договірних зобов'язань на суму понад три мільйони гривень. Зауважте, що це невиконання договірних зобов'язань фактично призвело до банкрутства ПТ "Кіровоградський завод залізобетонних виробів" та унеможливило задоволення вимог кредиторів. Зокрема управління Пенсійного фонду України у місті Кіровограді. Господарський суд області виніс рішення зобов'язати відповідача повернути одержане майно та комплекс будівель вартістю більше трьох мільйонів гривень.

переглядів: 2575
13:27

Широку популярність здобула резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із приводу політичної ситуації в Україні. Резолюція витримана в дуже суворому дусі. Україну критикують за неналежне (на думку Моніторингового комітету ПАРЄ) прийняття політичної реформи і загрозу недемократичного проведення президентських виборів у 2004 році.

переглядів: 2448
18:08

Міністерство фінансів України розглянуло листа Кіровоградської міської ради Кіровоградської області щодо виплат, передбачених абзацами восьмим-десятим частини першої статті 57 Закону України "Про освіту" і повідомляє:

переглядів: 8340
17:32

Відгукнувшись на звернення Всеукраїнського відкритого депутатського об'єднання по підтримці національного товаровиробника "Економічна Україна", депутати міської ради вийшли з ініціативою створити і в міській раді відповідну депутатську групу.

переглядів: 1771
19:27

Кіровоград, вул.ЛенінаЩе минулого року рішенням міської ради було створено організаційний комітет по святкуванню 250-річчя від дня заснування нашого міста. Очолив оргкомітет міський голова Микола Чигрін. До його складу ввійшли заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, голови постійних депутатських комісій тощо.

переглядів: 2853
« 1 2 3 ... 863 864 865 ... 900 901 902 »
pgt 0.53428 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua