МЕНЮ


17:25

Наступного дня після закриття третьої сесії міської ради п’ятого скликання керівники двох фракцій — БЮТ та Соцпартії — Юрій Давидов та Олена Костенко провели прес-конференцію, на якій підсумували роботу депутатського корпусу.

переглядів: 1759
12:41

За ініціативи народного депутата України Миколи Садового (СПУ) у редакції „Вечірньої газети” відбулася його зустріч із журналістами вісника міської ради. Микола Ілліч висловив свою думку з приводу незалежності журналістської думки від владних структур: „Газета, навіть якщо вона – газета міської ради, повинна бути незалежною ні від кого, у тому числі незалежним має бути і редактор цього видання. Я завжди виступав проти монополії на що б то не було, і у першу чергу – проти монополії на думку, коли вказують: що писати, а що ні. Так, ваше видання – газета міськради, у вас є певні зобов’язання перед нею. У першу чергу – у висвітленні роботи міської ради, депутатів, виконкому, друкуванні необхідних регуляторних актів тощо. Але необхідно надати колективу можливість творчо працювати, писати про всі події, які відбуваються у місті, незалежно від того – на користь вони міській владі чи ні. Інформація не повинна бути дозованою! Звичайно, як ми знаємо з недавньої історії, міська влада може мати вплив на газету, хоча б у тому, що стосується фінансів. При бажанні можна, наприклад, припинити фінансування, якщо позиція газети чи її редактора не відповідає позиції влади. Але я вас запевняю: наші депутати зуміють відстояти принципову позицію газети. Головне, щоб інформація у ній була правдивою. Я завжди прагнув до співпраці і взаєморозуміння з пресою, моє кредо: ніколи не сваритися з журналістами. Що стосується саме вашої газети, то я завжди готовий підставити плече і допомогти у вирішенні всіх питань.”. Миколу Ілліча дуже здивував той факт, що редакція “Вечірньої газети не є співзасновником видання (колектив позбавила цього права міська влада у 1998 році, а до цього воно у неї було, – авт.), і він вважає, що дану ситуацію треба міняти, тим більше, що, на думку народного депутата, мова про ліквідацію газети йти не може. А ось трудовий колектив має право і повинен бути співзасновником газети, у якій він працює (ст. 7 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, – ред.). Саме це має убезпечити журналістів від тиску з боку влади і забезпечити справжню свободу слова, а заодно і продемонструвати відкритість влади. До речі, колектив редакції вже звернувся з такою пропозицією до міського голови та до профільної депутатської комісії.

переглядів: 2588
16:12

Микола СадовийУ вівторок з журналістами зустрівся народний депутат України Микола Садовий. Він, зокрема, розповів, які посади за підсумками виборів дісталися представникам Соціалістичної партії на Кіровоградщині, а також висловив свою позицію стосовно перспектив формування коаліції демократичних сил на рівні регіону та всієї держави.
Отже, на виборах СПУ набрала 5,69 відсотків голосів і здобула 33 депутатські мандати у Верховній Раді. Втім, зазначив Микола Садовий, соціалісти сподівалися на 10-15 відсотків голосів, але в силу різних причин цей бар’єр подолати не вдалося. Тепер вони визначають, що ж потрібно змінити в стратегії партії, щоб прихилити народ до себе. До обласної ради СПУ провела дев’ять депутатів, заступником голови облради обрано Якова Бондаря, теж члена СПУ.

переглядів: 1816
15:07

Громадянство, як основний вид стосунків між державою та її населенням, почало формуватися ще в часи античності. А в масовому порядку стало застосовуватися в епоху нової історії після ліквідації абсолютизму й утвердження конституційного ладу. В силу походження громадянство надається людині при народженні за принципами “крові” чи “ґрунту”. Громадянство через натуралізацію здобувається особою за її волею, що виражається у відповідному клопотанні уповноваженим на те компетентним державним органом. Вітчизняне законодавство гранично чітко визначає умови імміграції і тимчасового перебування іноземців в Україні. Їм також можуть надаватися притулок, статус біженця, створюватися умови для натуралізації. Ті, що постійно проживають — це іноземці, які мають на це дозвіл, виданий органами внутрішніх справ. Іноземці, що перебувають в Україні на інших законних підставах — це ті, які тимчасово перебувають. Але часто-густо перебування цих закордонних гостей затягується на тривалий термін. Не маючи наміру повертатися в країну, де народилися, бажаючи залишитися в Україні назавжди, вони, тим не менш, переховуються від Закону. Хоча набагато простіше було б легалізувати своє перебування в нашій державі. Є органи, які можуть у цьому допомогти. На території нашого регіону це відділ міграційної служби у Кіровоградській області Державного комітету України у справах національностей та міграції, який очолює Олександр ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Інтерв’ю з ним до уваги тих, кого хвилюють питання міграції та набуття громадянства.

переглядів: 4457
12:06

Леонід Багно (ліворуч) і Валерій Кальченко (праворуч)4 травня, у четвер, відбулася перша сесія нового депутатського корпусу міської ради п’ятого скликання.
Відкрив її, як і належить, відповідно до законодавства, голова міської територіальної виборчої комісії Леонід Багно. Він повідомив, що в залі зареєстровано 73 депутати із сімдесяти п’яти новообраних, тобто кворум для подальшої роботи є, що дозволяє нарешті офіційно оголосити результати виборів депутатів Кіровоградської міської ради та міського голови.

переглядів: 1998
14:32

Основний Закон нашої держави визначає засади організації та діяльності політичних партій. Статтею 36 Конституції України передбачається і гарантується право громадян України на свободу об’єднання у політичні партії для здійснення та захисту своїх прав і свобод, а також задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених державою в інтересах національної безпеки і збереження громадського порядку, охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей. Політичні партії наділяються правом безпосередньо висувати кандидатів у народні депутати, а також кандидатів у Президенти України.

переглядів: 3160
14:30

Відповідає начальник відділу з нагляду за правильністю призначення пенсій управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради Ольга Демиденко.

переглядів: 3139
20:18

Поки в Києві тривають перемовини щодо створення коаліційної більшості у Верховній Раді, помаранчеві сили на місцях уже знаходяться за півкроку до підписання меморандуму. Про це кіровоградські журналісти почули з вуст учасників прес-конференції, яка у рамках прес-клубу реформ відбулася минулого вівторка. Народний депутат України Володимир Яворівський розповів, що меморандум про співпрацю, іншими словами, протокол намірів, на Кіровоградщині попередньо погоджено обласними організаціями БЮТ, “Нашої України” та Соціалістичної партії. Планується, що, у разі підписання, його буде озвучено сьогодні, сьомого квітня, перед відкриттям сесії обласної ради ще старого скликання.

переглядів: 1797
« 1 2 3 ... 854 855 856 ... 912 913 914 »
pgt 0.54012 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua