МЕНЮ


15:16

Більшість із вас, шановні читачі, про таку функцію прокуратури, як представництво інтересів громадян та держави в суді, й не відає. А знати треба. Бо, скориставшись нею (якщо здоров'я не дозволяє чи немає грошей на оплату праці адвоката), ви зможете захистити свої права. Майнові, наприклад. Прокуратура стоїть також на сторожі державних інтересів (якщо є загроза порушень політичних, економічних чи інших). Так, за інформацією прес-секретаря прокурора області Наталії Алексєєнко, прокуратурою було заявлено позов до господарського суду в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України та повного товариства "Кіровоградський завод залізобетонних виробів" до приватного підприємства "Діана-Плюс" про відшкодування збитків у зв'язку з невиконанням договірних зобов'язань на суму понад три мільйони гривень. Зауважте, що це невиконання договірних зобов'язань фактично призвело до банкрутства ПТ "Кіровоградський завод залізобетонних виробів" та унеможливило задоволення вимог кредиторів. Зокрема управління Пенсійного фонду України у місті Кіровограді. Господарський суд області виніс рішення зобов'язати відповідача повернути одержане майно та комплекс будівель вартістю більше трьох мільйонів гривень.

переглядів: 2559
13:27

Широку популярність здобула резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із приводу політичної ситуації в Україні. Резолюція витримана в дуже суворому дусі. Україну критикують за неналежне (на думку Моніторингового комітету ПАРЄ) прийняття політичної реформи і загрозу недемократичного проведення президентських виборів у 2004 році.

переглядів: 2428
18:08

Міністерство фінансів України розглянуло листа Кіровоградської міської ради Кіровоградської області щодо виплат, передбачених абзацами восьмим-десятим частини першої статті 57 Закону України "Про освіту" і повідомляє:

переглядів: 8272
17:32

Відгукнувшись на звернення Всеукраїнського відкритого депутатського об'єднання по підтримці національного товаровиробника "Економічна Україна", депутати міської ради вийшли з ініціативою створити і в міській раді відповідну депутатську групу.

переглядів: 1758
19:27

Кіровоград, вул.ЛенінаЩе минулого року рішенням міської ради було створено організаційний комітет по святкуванню 250-річчя від дня заснування нашого міста. Очолив оргкомітет міський голова Микола Чигрін. До його складу ввійшли заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, голови постійних депутатських комісій тощо.

переглядів: 2806
14:32

Відповідно до вимог статті 40 Конституції України, статті 22 Закону України "Про звернення громадян", указів Президента України від 19 березня 1997 року № 241 "Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення" та від 13 серпня 2002 року № 700 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення", розпорядження голови Кіровоградської обласної державної aдмiнicтpaцiї від 7 листопада 2003 року № 611-р "Про порядок особистого прийому громадян", з метою створення належних умов для реалізації громадянами наданого їм права особистого звернення до органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів:

переглядів: 2398
11:03

Наказом Генерального прокурора України Геннадія Васильєва від 23 січня цього року прокурора Кіровоградської області Юрія Данильченка звільнено із займаної посади і призначено на нову. Відтепер Юрій Броніславович очолюватиме прокуратуру сусідньої Миколаївської області. Поки що залишається невідомим, кого ж буде призначено прокурором нашої області. Наразі обов'язки прокурора Кіровоградщини виконує перший заступник Сергій ЖОЛОНКО.

переглядів: 3053
13:01

Чергове засідання координаційної ради обласних організацій політичних партій та громадських об'єднань розглянуло чимало актуальних питань.

переглядів: 2129
« 1 2 3 ... 852 853 854 ... 889 890 891 »
pgt 0.5645 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua