МЕНЮ


22:13

22 квітня в офісі кіровоградського обласного осередку Партії регіонів України було організовано прес-конференцію. Скликана відразу по завершенню п'ятого всеукраїнського з'їзду ПР, вона нагадувала до певної міри звіт про подію, що відбулася у Києві. Дійсно важливу в контексті політичного життя країни подію. Нагадуємо, що 19 квітня з'їзд обрав головою Партії регіонів України прем'єр-міністра України Віктора Януковича. Одного цього факту досить, щоб упевнитися в серйозних намірах партії, що швидко набирає авторитету, принаймні, зростає чисельно. Сьогодні в усіх партійних осередках України разом налічується близько 560 тисяч членів. За деякими даними, це наймасовіша політична організація в Україні. На Кіровоградщині до ПР вступило близько 10 тисяч осіб. Серед них — 27 посадовців обласної і районних державних адміністрацій, понад 100 представників органів місцевого самоврядування, у тому числі 80 депутатів, 970 керівників підприємств, установ і організацій різних форм власності. Ця інформація — з прес-релізу... Але й без паперів зрозуміло, що партія, чия програма тотожна урядовій, чиї інтереси в парламенті представляють фракція "Регіони України" та група "Європейський вибір" має реальні шанси на майбутнє в президентських виборах, і на виборах до ВР.

переглядів: 2269
11:22

Пономаренко Ігор Миколайович. Народився 1973 року в селищі Добровеличківці Кіровоградської області. Там же закінчив загальноосвітню школу. Після служби в армії навчався в Київській академії внутрішніх справ України. Здобувши вищу юридичну освіту, працював слідчим у Добровеличківському райвідділі міліції. Потім перейшов на посаду помічника прокурора цього ж району. А через деякий час був призначений заступником прокурора Гайворонського району. За кілька місяців Ігор Пономаренко очолив цю прокуратуру. Згідно з наказом Генерального прокурора України С.Піскуна від 13 січня нинішнього року, яким знову створено прокуратуру Кіровограда, Ігоря Миколайовича призначено прокурором нашого міста. Кореспондент "Вечірньої газети" зустрівся з Ігорем Пономаренком.

переглядів: 5602 / коментарі (1)
10:11

У середу відбулися парламентські слухання "Регіональна політика та місцеве самоврядування в Україні: законодавчі аспекти".

переглядів: 2358
19:03

Заслухавши інформацію керівника Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування В.Граба щодо ситуації, яка склалася у Кіровоградській міській раді та інформацію представників Кіровоградської міської ради, Комітет вирішив:

переглядів: 2262
11:02

У нашому місті на початку року була створена міська консультативна рада з питань Чорнобильскої катастрофи при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. Головним напрямком її діяльності є захист чорнобильців та визначення пріоритетних напрямків використання коштів, виділених для чорнобильців міста.

переглядів: 3005
09:11


переглядів: 2357
00:41

Підсумкам XVII з'їзду СДПУ(о) була присвячена прес-конференція, яку провів перший секретар обкому цієї партії Сергій Грінченко. Він повідомив, що стратегічна лінія партії не міняється. Її керівництво на чолі з Віктором Медведчуком, нинішнім головою Адміністрації Президента, переобране на новий термін, СДПУ(о) підтримують ініціативу глави держави щодо політичної реформи та інші конструктивні дії.

переглядів: 1682
06:11

Обговорення ініційованих Президентом держави Л.Кучмою змін до Конституції України відбулося в Кіровоградському міському осередку Партії Регіонів.

переглядів: 1880
« 1 2 3 ... 851 852 853 ... 877 878 879 »
pgt 0.52452 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua