МЕНЮ


08:12

Підготовка до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги у Кіровограді перебуває під особистим контролем міського голови Володимира Пузакова. Міська влада у цьому році підготувала цілу низку цікавих заходів, у центрі уваги яких – кіровоградські ветерани, учасники бойових дій, інваліди Великої Вітчизняної війни.

переглядів: 2302
08:03

Редакція "Вечірньої газети" поцікавилася думкою представників різних фракцій депутатського корпусу Кіровоградської міської ради щодо доцільності існування в Кіровограді районних у місті рад.

переглядів: 4311
07:58

Туберкульоз є гострою та актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. За висновками ВООЗ, в Україні епідемія туберкульозу зареєстрована у 1995 році. Впродовж останніх десяти років відзначалося зростання рівня захворюваності на туберкульоз, в 2008 році ситуацію вдалося дещо стабілізувати, а 2009-го вперше намітився спад захворюваності на туберкульоз у нашому місті.

переглядів: 6012
07:58

Минулого місяця з ініціативи директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку – заступника кіровоградського міського голови Миколи Цуканова було започатковано традицію проведення (раз на місяць) семінарів для керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства й ринків. На кожен з них вирішено запрошувати тих посадовців, роз’яснення яких щодо новацій у законодавстві потребуватимуть підприємці.

переглядів: 2232
07:58

Як уже повідомляла "Вечірня газета", 19 березня депутати міської ради на своєму сесійному засіданні прийняли рішення про проведення громадських слухань щодо повернення Кіровограду назви Єлисаветград, що відбудуться 27 квітня о 14.00 в актовому залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу. Виконавчий комітет міської ради затвердив склад робочої групи з підготовки слухань та календарний план заходів, пов’язаних з громадськими слуханнями. Після цього відбулося кілька засідань робочої групи. Останнє з них – 14 квітня.

переглядів: 5088
07:52

До закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах лишилося не так уже й багато часу. Про дні проведення останнього дзвоника, державної підсумкової атестації, незалежного зовнішнього оцінювання "Вечірній газеті" розповіли начальник гуманітарного департаменту міської ради – заступник міського голови Валентина Пупишева та спеціалісти названого департаменту.

переглядів: 3534
07:52

Трудові династії ТЕЦ

У попередніх публікаціях згадувалася бригада монтажників на чолі з В.П.Чудним. Вона відзначилася на відбудові районної електростанції у 1944–1945 роках. У Василя Прокоповича професія – звичайна, робітнича: він працював на станції старшим кочегаром. Та у найскладніші для підприємства часи йому довірили очолювати один з найбільш відповідальних виробничих підрозділів – бригаду монтажників. Від роботи цього колективу багато у чому залежав процес відбудови електростанції.

переглядів: 2403
07:42

Віктор Пащенко, нещодавно призначений начальником управління МВС в області, всерйоз узявся за зміцнення дисципліни серед підлеглих. Про це Віктор Михайлович розповів днями кіровоградським журналістам.

переглядів: 3597
07:42

Голова обласної громадської організації "Солідарність" Володимир Ярошенко, виступаючи в ефірі телекомпанії "TTV", останнім часом регулярно піддає остракізму кіровоградську владу, яка, на його думку, ущемляє цих людей у реалізації права судитися за доплату в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, передбачену Законом "Про соціальний захист дітей війни".

переглядів: 3856
« 1 2 3 ... 849 850 851 ... 927 928 929 »
pgt 0.54703 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua